Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
برنامه های جدید وزارت صمت و انقلاب معدنی کشور

برنامه های جدید وزارت صمت و انقلاب معدنی کشور

تدابیر جدید وزارت صمت و انقلاب معدنی کشور

به گزارش متال آنلاین ، نماینده کرمان در جلسه دیدار وزیر صنعت، معدن و تجارت با نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان گفت: اقدامات بزرگ و خوبی در استان کرمان انجام شده که این اقدامات به برکت هماهنگی و همدلی به‌ وجود آمده در استان و همراهی شرکتهای تابعه وزارت صمت اتفاق افتاده است. همچنین رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: با تدابیر وزیر صنعت، معدن و تجارت شاهد وقوع انقلاب بزرگ در حوزه معادن کشور هستیم.
وی با اشاره به عملکرد رزم‌حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: برنامه های رزم‌حسینی در وزارت صمت از آب و خاک در استان کرمان و سراسر کشور خلق ثروت کرده که بسیار حائز اهمیت است.
نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با اقدامات و تدابیر وزارت صمت انقلابی در حوزه معدنی کشور ایجاد شده است، عنوان کرد: طرح آزادسازی شش هزار معدن غیرفعال کشور توسط وزیر صمت اجرا شده و با اتمام این طرح کشور به زودی تبدیل به یک کارگاه بزرگ کار و تلاش و سازندگی خواهد شد.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید