Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
تصمیم جدید بانک چین

تصمیم جدید بانک چین

تصمیم جدید بانک چین

پس از تصمیم بانک چین در مورد نرخ وام‌ها، شاخص‌های عمده بازار سهام در آسیا-اقیانوسیه طی روز دوشنبه معاملات متفاوتی ثبت کردند. بانک خلق چین (PBoC) اعلام کرد: تصمیم گرفته است که نرخ وام‌های میان مدت یک ساله خود (MLF) را در ۲.۵۰ درصد حفظ کند.
این بانک افزود که ۵۰۰ میلیارد یوان نقدینگی را از طریق وام‌های میان مدت یک ساله به سیستم بانکی تزریق کرده است که ۴۹۹ میلیارد یوان منقضی می‌شود و تزریق خالص به یک میلیارد یوان می‌رسد.با این اقدام، شاخص‌های عمده بازار سهام در آسیا-اقیانوسیه متفاوت معامله شدند.
شاخص سهام استرالیا در ساعت سه و ۲۹ دقیقه صبح به وقت اروپا ۰.۰۷ درصد افزایش یافت و کوسپی کامپوزیت کره جنوبی یک دقیقه بعد ۰.۷۲درصد صعود کرد.هنگ سنگ هنگ‌کنگ در ساعت سه و ۳۱ دقیقه صبح به وقت اروپا ۰.۹۴درصد کاهش یافت، در حالی که در سرزمین اصلی چین، کامپوزیت شانگهای و شنژن کامپوزیت به ترتیب ۰.۷۰درصد و ۱.۷۱درصد افزایش یافتند و نیکی ۲۲۵ ژاپن ۰.۳۲درصد در ساعت سه و۳۲ دقیقه به وقت اروپا نزول کرد.
به نقل از اکونومی، دلار در برابر ین ۰.۱۸ درصد کاهش یافت و در ساعت سه و۳۳ دقیقه به وقت اروپا به ۱۴۹.۹۷۸۵ ین رسید.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید