Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
اوریون در پی توسعه یک معدن مس مدرن

اوریون در پی توسعه یک معدن مس مدرن

شرکت فلزات پایه استرالیایی اوریون مینرالز که به طور ثانویه در فهرست بورس ژوهانسبورگ قرار دارد در حال حاضر با کوله باری از تجربه در پی آغاز مجدد توسعه یک دارایی معدنی آفریقایی ست که به باور این شرکت پیش از دوران شکوفایی اش به حال خود رها شده است.

شرکت فلزات پایه استرالیایی اوریون مینرالز که به طور ثانویه در فهرست بورس ژوهانسبورگ قرار دارد در حال حاضر با کوله باری از تجربه در پی آغاز مجدد توسعه یک دارایی معدنی آفریقایی ست که به باور این شرکت پیش از دوران شکوفایی اش به حال خود رها شده است. این دارایی پروژه روی-مس پریسکا در کِیپ شمالی ست.

با وجود این، برای اوریون بیش از آنکه احیاء یک معدن قدیمی مطرح باشد احداث معدنی جدید بر روی آثار یک معدن قدیمی با استفاده از تکنولوژی مدرنی که معدنکاران نسل پیشین از آن بی بهره بودند در مدِّ نظر قرار دارد، تا کانسار غنی ای را که تصور می شود در این منطقه از چشم ها نهان است آشکار سازد. مدیر عامل اوریون، اِرول اسمارت، روز دوشنبه در حاشیه مراسم جشن مرتبط با نام نویسی در فهرست بورس ژوهانسبورگ به ماینینگ ویکلی آنلاین گفت که این یک انباشته معدنی فوق العاده ای ست که انتظار می رود ذخائر بسیار زیادی داشته باشد. این شرکت در طول دو سال و نیم گذشته بیش از 150 میلیون راند(واحد پول آفریقای جنوبی) در آفریقای جنوبی برای پیشبرد راهبرد توسعه فلزات پایه اش در این کشور، شامل خرید آگاما اکسپلوریشن اند ماینینگ،که از طریق شرکتهای فرعی وابسته اش دارای سهام مؤثر 73.33 درصدی در مجموعه ای از پروژه ها از جمله پروژه روی-مس پریسکاست، صرف کرده است. این پروژه در دوره 1971 تا 1991 430 هزار تن مس و یک میلیون تن روی محتوی در کنسانتره تولید کرد. معدن یاد شده در 1991 به حال تعطیل درآمد و تحت عملیات بازسازی قرار گرفت و هم اکنون به عنوان یکی از بزرگترین معادن فلزات پایه سولفیدی وسیع والکانوژنیک(ایجاد شده در اثر فعالیتهای آتشفشانی) جهان به شمار می رود.

صفحه بعد

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید