Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
فولاد مبارکه و اقتصاد مقاومتی

فولاد مبارکه و اقتصاد مقاومتی

دکتر هادی اخلاقی گفت: با توجه به اثربخشی تولید هدفمند و همچنین نقش فولاد مبارکه در تولید ناخالص کشور، باید اذعان داشت فولاد مبارکه از مفاخر ملی و تجلی عینی تولید داخلی و یکی از محورهای شکلگیری اقتصاد مقاومتی در ایران است.

وی افزود: گسترش روزافزون تعامل بانک ملت با فولاد مبارکه برای ما از اهمیت ویژهای برخوردار است؛ زیرا بر این باوریم این شرکت که یک برند بینالمللی است میتواند نقش بهسزایی در توسعۀ اقتصاد ملی داشته باشد.

اخلاقی گفت: با ارزیابی بهعملآمده مشخص شد در سال ۹۴ بانک ملت بهلحاظ همکاری با فولاد مبارکه در جایگاه بانک پنجم قرار داشته است. به همین دلیل، از سال ۹۵ با تغییراتی استراتژیک که در تصمیمات مدیریت بانک ملت به وجود آمد، سطح تعاملات با این شرکت گسترش یافت؛ بهطوری که به نظر میرسد بانک ملت هماکنون بهلحاظ حجم اعتبارات، گشایشهای اعتبارات اسنادی و حجم ضمانتنامهها و تسهیلات پرداختی، توانسته است این همکاریها را تا سطوح بالا گسترش دهد و بهلحاظ بانکی خود را بهعنوان حامی شمارۀ یک شرکت فولاد مبارکه معرفی کند.

مدیرعامل بانک ملت ضمن ابراز خرسندی از بازدید از فولاد مبارکه و نتایج حاصل در جلسۀ برگزارشده، از ایجاد تفاهمنامهای که دربرگیرندۀ اهداف استراتژیک و توسعۀ تعاملات بانک ملت و فولاد مبارکه است خبر داد و گفت: انشاءا... با اجراییشدن این تفاهمنامه بتوانیم به تحقق اهداف فولاد مبارکه در تولید، توسعه و حضور گستردهتر در عرصه های بینالمللی و همچنین تکمیل مجتمعها و مجموعه هایی که بتوانند در افزایش ارزش افزوده و تکمیل زنجیرۀ فولاد مؤثر باشند، کمک کنیم. وی با اشاره به اصلاحات انجامشده در ساختار مالی بانک ملت گفت: در بانک ملت، به عنوان یک بنگاه اقتصادی، در این خصوص کارهای زیادی انجام شده است؛ علاوه بر این، هماکنون نیز در زمینۀ توسعۀ خدمات و تعاملات در داخل و خارج از کشور و همچنین خلق ارزش در سطح ملی و بینالمللی در حال فعالیت هستیم.

اخلاقی تأکید کرد: مدیریت بانک ملت همراهشدن این بانک با مجموعه های بزرگ تولیدی، صنعتی و خدماتی کشور را یک ارزش میداند. به همین منظور در این زمینه توسعۀ تعاملات با شرکتهای معتبری نظیر فولاد مبارکه را در دست اقدام داریم و علاقه مندیم که بتوانیم برای طرحهای توسعۀ این شرکت مؤثر واقع شویم.

صفحه بعد

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید