Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
تبدیل شدن معدن انگوران به جاذبه گردشگری

تبدیل شدن معدن انگوران به جاذبه گردشگری

در صورت امکان و ایجاد زیرساخت‌ها معدن انگوران به جاذبه‌های گردشگری استان تبدیل می شود

سرمایه‌گذاری در حوزه معدن پیک بالایی دارد, لذا معدن‌کاران انتظار دارند مجوز صادر شده در ابتدا تا انتهای کار دست‌خوش تغییرات نشود. چرا که بهره‌بردار بر ‌اساس همین قوانین مسیر کار خود را ترسیم کرده است و در صورت اعمال تغییرات از هدف خود فاصله می‌گیرد و این مساله نه تنها سرمایه‌گذار را دلسرد می‌کند, بلکه سبب می‌شود دیگر سرمایه‌گذاران نیز برای سرمایه‌گذاری وارد این حوزه نشوند.

 یکی دیگر از مشکلات معدن‌کاران, معارضان روستایی است که فعالان معدنی را دچار مشکل و حتی در بعضی موارد سبب تعطیلی معادن می‌شوند.

با اشاره به اینکه  معدن انگوران پتانسیل بالایی را برای جذب گردشگران داخلی و خارجی دارد, واین معدن علاوه بر اینکه منبع غنی از سرب و روی و تراورتن است, از نظر زمین‌شناسی می‌تواند علاقه‌مندان بسیاری را جذب می کند.

استان زنجان هنوز نتوانسته است در زمینه ژئوتوریسم اقداماتی را انجام دهد ولی سازمان نظام مهندسی معدن مذاکراتی را در رابطه با ایجاد زیرساخت‌ها برای جذب گردشگر در معدن انگوران با اداره‌کل میراث‌فرهنگی و گردشگری استان و سازمان‌های مربوطه, انجام داده است تا پس از ایجاد زیرساخت‌ها و اطلاع‌رسانی و تبلیغات لازم بتواند گردشگران را به این بخش از صنعت استان وارد و ژئوتوریسم را در استان احیا کند.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید