Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
تازه‌ترین‌های جهان معادن و فلزات

تازه‌ترین‌های جهان معادن و فلزات

در این خبر جدیدترین اخبار از جهان معادن و فلزات را گزارش خواهیم داد.

به گزارش متال آنلاین و بر اساس اعلام آخرین گزارش‌ و داده‌ها قیمت فلزات صنعتی در LME در روزهای پایانی هفته گذشته به دلیل افت نرخ بهره امریکا، افت داشته است.

دقایقی از جلسه‌ی ماه گذشته فدرال(بانک مرکزی امریکا)، نشان داده است که سیاست‌گذاران در خصوص نرخ بهره به طور جدی از یکدیگر جدا شده‌اند اما آنها می‌خواهند نشان دهند که با یکدیگر متحد هستند و برنامه از پیش تعیین شده‌ای برای کاهش نرخ بهره ندارند.

شاخص مس در مدت سه ماهه در بورس فلزات لندن 0.8% کاهش داشته و قیمت هر تن مس به صورت میانگین معادل 5,684.50 دلار بوده است. در همین مدت آلومینیوم 0.4% ، نیکل 1.2%، روی 1.3% و سرب 0.6% کاهش داشته‌اند و در این میان تنها قلع 0.1% افزایش داشته است.

همچنین بر اساس گفته موسسه اعتباری سنجی فیچ، رشد تقاضای مس و آلومینیوم (در چین) فقط بهبودی ناچیز از سطح فعلی خواهند داشت، زیرا بخش‌های خودرو و مصرف‌کننده‌... در سال 2020 در مقایسه با بخش زیرساخت‌ها پیشرفت‌های جزئی خواهند داشت.

کودلکوی شیلی بزرگ‌ترین تولیدکننده مس جهان اعلام کرده است که کارخانه ذوب ونتاناس(Ventanas) خود را که در ساحل مرکزی شیلی قرار گرفته به علت تعمیرات تا 3 سپتامبر تعطیل کرده است. همچنین افزوده است که این تعطیلی روی تولید تاثیری نخواهد گذاشت.

داده‌های گروه مطالعات بین‌المللی نیکل نشان داده که کسری جهانی بازار نیکل در شش ماه نخست سال جاری به 45.100 تن کاهش یافته که در مدت مشابه سال گذشته(2018) میزان این کسری معادل 85.200 تن بوده است.

داده‌های ILZSG نشان داده که بازار جهانی سرب در نیمه نخست سال 2019 کسری گسترده 65.000 تنی را در مقایسه با کسری 37.000 تنی در مدت مشابه سال گذشته ثبت کرده است.

معدن استرالیایی South32 Ltd، گزارش داده که سود سالیانه‌اش 25% افت داشته که این میزان بیش از حد انتظارش بوده است و اعلام کرده که دلیل این امر جنگ تجاری بین چین و ایالات متحده بوده که به قیمت آلومینیوم آسیب رسانده است.

تنظیم کننده:پ.ز

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید