Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
حضور متال‌آنلاین در نمایشگاه صنعت ساختمان

حضور متال‌آنلاین در نمایشگاه صنعت ساختمان

شرح گزارشی از حضور متال‌آنلاین در نوزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان در سال 98 که در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار گردید.

نوزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان از 6 الی 9 مردادماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی برگزار شد. متال‌آنلاین در این نمایشگاه در سالن 15، غرفه 1457، با برگزاری کارگاه‌های آموزشی تخصصی در این نمایشگاه حضور به عمل رساند.

آقای هوشمند و خانم زرندی

پریناز زرندی

بهار جنتی

حسن حاجعلی

حامد نمکی

مشروح کارگاه‌های تخصصی خانه دات کام در نمایشگاه

ششم مردادماه، کارگاه آموزشی معضلات مالیات بر ارزش افزوده برای کسب و کارها با حضور خانم نازنین شفایی، مشاور ارشد مالی برگزار گردید. در این کارگاه مشکلاتی که مالیات بر ارزش افزوده برای تولید کنندگان، صادرکنندگان و کلیه کسب و کارها ایجاد کرده است، مورد مباحثه قرار گرفت.

 نازنین شفایی

هفتم مردادماه، کارگاه آموزشی مشاوره و توسعه استارت‌آپ با حضور آقای دکتر علی‌اکبرفرجادیان، کارآفرین و مدرس و مشاور کارآفرینی برگزار گردید. در این کارگاه اهمیت و تاثیر حضور یک مشاور و کارآفرین در یک کسب و کار مورد بررسی و مباحثه قرار گرفت.

 دکتر علی‌اکبرفرجادیان

در همین روز(هفتم مردادماه)، کارگاه آموزشی دیگری تحت عنوان استراتژی سئو، گذشته حال آینده، با حضور مجید علیخانی، مشاور دیجیتال مارکتینگ برگزار شد. در این کارگاه نکات کلیدی و مطالب مهم دنیای سئو مطرح و در مورد آن توضیحات مختصری ارائه گردید.

 مجید علیخانی

هشتم مردادماه، کارگاه تحلیلی و پیش‌بینی ضایعات فلزی با حضور جناب آقای هوشمند، رییس انجمن مقاطع برنجی، و خانم سرور زرندی، مشاور تحقیق و توسعه برگزار گردید. در این کارگاه بازار ضایعات فلزی و کلیه مطالب مرتبط با آن همچون دلار و غیره از گذشته تاکنون و تا آینده مورد بحث و پیش‌بینی قرار گرفت. این کارگاه به صورت تخصصی برای فعالین این حوزه برگزار گردید.

 جناب آقای هوشمند

خانم سرور زرندی

گزارشی از وضعیت تولیدکنندگان در شرایط تحریم

خلاصه گزارشی که گزارشگر متال‌آنلاین از برخی تولیدکنندگان حاضر در نمایشگاه دریافت کرد بدین شرح است:

"در شرایط تحریم، موقعیت بسیار خوبی برای پیشرفت این مجموعه‌ها به وجود آمده است. این تولیدکنندگان معتقد بودند که برای قشر تولیدکننده تحریم یک فرصت بوده و حتی برای صادرات هم با مشکلی مواجه نشده‌اند".

تولیدکننده

تولیدکننده

تنظیم کننده: پ.ز

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید