Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
بازار صعودی ۴ سال آتی مولیبدن

بازار  صعودی ۴ سال آتی مولیبدن

بنابر گزارش برخی تحلیل‌گران، انتظار می‌رود که بازار 4 سال آتی مولیبدن نیز همانند اکثر فلزات پایه نظیر مس و نیکل، با صعود قابل توجهی همراه باشد و همچنین قیمت مولیبدن طی سال‌های 2017 تا 2021، با رشد سالانه 3 درصدی همراه شود.

پیش‌بینی تحلیل‌گران مبنی بر این است که بازار مولیبدن در طی سال‌های 2017 تا 2021 شاهد رشد سالانه 3 درصدی خواهد بود. در سال 2017، قیمت مولیبدن با افزایش نسبی همراه بود و پیش‌بینی می‌شود که این صعود با نرخ بیشتری در سال 2018 نیز ادامه پیدا کند. در پایان سال 2016، قیمت اکسید مولیبدن در بازار جهانی برابر با 6.7 دلار بر پوند (معادل حدودا 14 هزار و 770 دلار بر تن) بود، در حالی که در اواسط ماه اکتبر سال 2017 به 8.65 دلار بر پوند (معادل حدودا 19 هزار و 70 دلار بر تن) رسید؛ البته تا اواسط ماه دسامبر این رقم مجددا شاهد افت بود و به 7.26 دلار بر پوند (معادل حدودا 16 هزار دلار بر تن) کاهش یافت.

نمودار 1، تغییرات قیمت نقدی اکسید مولیبدن در بورس فلزات لندن را از ابتدای ژانویه تا 22 دسامبر 2017 به تصویر می‌کشد. همانطور که در این نمودار مشاهده می‌شود، قیمت این محصول در بازار، در اوایل ماه مِی رشد شدیدی را تجربه کرد و سپس در اواسط ماه ژوئن، با تعدیلی نسبی به رقم 16 هزار دلار بر تن رسید و تاکنون در همین سطح قیمتی باقی مانده است. گفتنی است که قیمت این اکسید فلزی، عمدتا از بررسی تمام بورس‌های مطرح جهان به‌دست می‌آید و ارزش اعلام شده در بورس فلزات لندن، مرجعی برای معاملات این کالای فلزی در سراسر جهان نیست.

صفحه بعد

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید