Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
مشکل اصلی تولیدکنندگان

مشکل اصلی تولیدکنندگان

مشکل اصلی تولیدکنندگان

رئیس خانه صنعت معدن و تجارت ایران به مشکلات بانکی و مالیاتی بخش تولیدی کشور اشاره کرد و گفت: مشکل اصلی تولیدکنندگان کشور، بانک‌ها هستند؛ در وام‌های ۱۸ درصدی هنگام تسویه با بهره ۲۸ درصدی روبرو هستیم. سهل آبادی در جشنواره تولید ملی - افتخار ملی در رابطه با تولیدات ملی و داخلی و تلاش بنگاه‌های تولیدی داخلی برای تداوم تولید خود گفت: تلاش می‌کنیم به دنیا ثابت کنیم که تولیدات ما می‌تواند با کشورهای برتر رقابت داشته باشد و خوشبختانه حتی در برخی موارد از کشورهای اروپایی هم جلوتر هستیم.
سهل آبادی با اشاره به فشار بانک‌ها به تولیدکنندگان داخلی و بهره بالای وام‌های بانکی گفت: امروز مشکل اصلی تولیدکنندگان کشور، بانک‌ها هستند. باید بپرسیم بانک‌هایی که وظیفه‌شان ارائه تسهیلات و مشاوره به تولیدکنندگان است دقیقا چه می‌کنند؟وی ادامه داد: در وام‌های ۱۸ درصدی که تولیدکنندگان دریافت می‌کنند، هنگام تسویه وام با بهره ۲۸ درصدی روبرو می‌شوند و این در حالی است که اگر تاخیر در پرداخت داشته باشند حتی تا ۳۰ درصد بهره پرداخت می‌کنند و در چنین شرایطی نباید انتظار داشت تولیدکنندگان داخلی بتوانند با تولیدات خارجی رقابت کنند.

رئیس خانه صمت در پایان به تمرکز دولت بر دریافت مالیات از بخش تولیدی کشور اشاره کرد و گفت: مشکل ما این است که اگر خرج دولت زیاد است، گناه تولیدکنندگان چیست. یک دولت چندین میلیونی را فقط تولیدکنندگان ۱۰۰ هزار واحدی نمی‌توانند تامین مالی کنند و امروز تولیدکنندگان داخلی زیر بار مالیات‌های دولتی و بدهی‌های بانکی رفته‌اند.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید