Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
ساخت کارخانه شمش‌منیزیم نهاوند

ساخت کارخانه شمش‌منیزیم نهاوند

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: عملیات اجرایی ساخت کارخانه شمش منیزیم نهاوند به زودی آغاز می‌شود و با احداث این کارخانه برای ۵۰۰ نفر اشتغال ایجاد می‌شود.

حسن بهرام‌نیا اظهار داشت: برای احداث کارخانه شمش منیزیم در شهرستان نهاوند نمونه‌هایی از منزیم نهاوند برای کشورهای آلمان و ایتالیا فرستاده شده و اقدامات اولیه برای ساخت این کارخانه انجام شده که قرار است به زودی این کارخانه در شهرستان احداث شود.

وی تصریح کرد: عملیات ساخت این کارخانه در یک الی دو ماه آینده در شهرستان آغاز می‌شود و قرار است کلیه عملیات ساخت ساختمان این کارخانه طی 30 ماه انجام شود.

بهرام‌نیا افزود: این کارخانه با ظرفیت برداشت 12 هزار تن شمش منزیم در سال، قابلیت افزایش برداشت تا 50 هزار تن در سال را دارد و با ساخت این کارخانه برای بیش از 500 نفر در شهرستان اشتغال ایجاد می‌شود.

نماینده مردم نهاوند در مجلس عنوان کرد: شهرستان نهاوند با توجه به صنایع و معادنی مهمی که دارد لازم است که سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در این زمینه ورود پیدا کنند تا با بهره‌برداری از این معادن و فرآوری آن‌ها زمینه ایجاد اشتغال در شهرستان فراهم شود.

بهرام‌نیا بیان کرد: شهرستان نهاوند در زمینه معادن دولومیت نیز رتبه بسیار خوبی داشته و رتبه دوم و یا سوم جهان را به خود اختصاص دارد و دولومیت نهاوند که بسیار با کیفیت است و این ماده معدنی در صنایع دفاعی، ساخت ظروف چینی و غیره کاربرد دارد.

وی اظهار داشت: با توجه به اهمیت و کاربردهای این معادن ضروری است که سرمایه‌گذارن برای سرمایه‌گذاری در این بخش شهرستان جذب شوند تا از این معادن بهره‌برداری شود و‌‌ هم‌چنین با فرآوری این منابع معدنی که هم در صنعت داخلی از آن استفاده شود و هم در قالب صادرات به کشورهای هم‌جوار به ویژه کشورهای حاشیه خلیج فارس صادر شود.

بهرام‌نیا تاکید کرد: با بهره‌برداری بهینه از این معادن سبب ایجاد اشتغال در شهرستان، بالا رفتن‌ سطح صادرات در استان و سبب توسعه و رونق شهرستان از نظر اقتصادی می‌شود.

صفحه بعد

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید