'گروه صنعتی ریابی

Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

ساخت کارخانه شمش‌منیزیم نهاوند

ساخت کارخانه شمش‌منیزیم نهاوند

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: عملیات اجرایی ساخت کارخانه شمش منیزیم نهاوند به زودی آغاز می‌شود و با احداث این کارخانه برای ۵۰۰ نفر اشتغال ایجاد می‌شود.

حسن بهرام‌نیا اظهار داشت: برای احداث کارخانه شمش منیزیم در شهرستان نهاوند نمونه‌هایی از منزیم نهاوند برای کشورهای آلمان و ایتالیا فرستاده شده و اقدامات اولیه برای ساخت این کارخانه انجام شده که قرار است به زودی این کارخانه در شهرستان احداث شود.

وی تصریح کرد: عملیات ساخت این کارخانه در یک الی دو ماه آینده در شهرستان آغاز می‌شود و قرار است کلیه عملیات ساخت ساختمان این کارخانه طی 30 ماه انجام شود.

بهرام‌نیا افزود: این کارخانه با ظرفیت برداشت 12 هزار تن شمش منزیم در سال، قابلیت افزایش برداشت تا 50 هزار تن در سال را دارد و با ساخت این کارخانه برای بیش از 500 نفر در شهرستان اشتغال ایجاد می‌شود.

نماینده مردم نهاوند در مجلس عنوان کرد: شهرستان نهاوند با توجه به صنایع و معادنی مهمی که دارد لازم است که سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در این زمینه ورود پیدا کنند تا با بهره‌برداری از این معادن و فرآوری آن‌ها زمینه ایجاد اشتغال در شهرستان فراهم شود.

بهرام‌نیا بیان کرد: شهرستان نهاوند در زمینه معادن دولومیت نیز رتبه بسیار خوبی داشته و رتبه دوم و یا سوم جهان را به خود اختصاص دارد و دولومیت نهاوند که بسیار با کیفیت است و این ماده معدنی در صنایع دفاعی، ساخت ظروف چینی و غیره کاربرد دارد.

وی اظهار داشت: با توجه به اهمیت و کاربردهای این معادن ضروری است که سرمایه‌گذارن برای سرمایه‌گذاری در این بخش شهرستان جذب شوند تا از این معادن بهره‌برداری شود و‌‌ هم‌چنین با فرآوری این منابع معدنی که هم در صنعت داخلی از آن استفاده شود و هم در قالب صادرات به کشورهای هم‌جوار به ویژه کشورهای حاشیه خلیج فارس صادر شود.

بهرام‌نیا تاکید کرد: با بهره‌برداری بهینه از این معادن سبب ایجاد اشتغال در شهرستان، بالا رفتن‌ سطح صادرات در استان و سبب توسعه و رونق شهرستان از نظر اقتصادی می‌شود.

صفحه بعد

ارسال نظر

شنبه 30 دی 1396
مبنای قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.


نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

آمار

  • بازدید امروز: 3913
  • بازدید دیروز: 3758
  • بازدید کل: 1534084