Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
صعود قیمت مس LME

صعود قیمت مس LME

به گزارش متال آنلاین قیمت مس در LME به بالاترین سطح خود در طی هشت ماه گذشته رسیده است.

به گزارش متال آنلاین، قیمت مس در بورس جهانی لندن (LME) به بالاترین سطح خود در طی هشت ماه گذشته رسیده است. قیمت سه ماهه مس بر اساس آخرین‌های گزارش‌های روز جمعه با 0.7% رشد به 6,256 دلار رسیده است. آخرین مرتبه‌ای که سطح قیمت مس به این میزان رسیده بود متعلق به تاریخ 7 ماه مه سال میلادی جاری بوده است که در آن روز قیمت هر تن مس به 6,252.50 دلار رسیده بود.

قیمت این فلز سرخ که در یک حجم گسترده در صنعت برق و صنعت ساخت و ساز بکار می‌رود، در LME و در طی این تعطیلی کوتاه مدت هفتگی 1.2% افزایش داشته است.

قیمت اکثر فلزات صنعتی دیگر نیز در LME افت داشته است. نیکل، 0.6%، سرب 0.4% و آلومینیوم 0.2%، در بورس جهانی لندن افت شاخص داشته‌اند.

روی، فلزی که برای گالوانیزه کردن فولاد بکار می‌رود، به همراه مس تنها فلزی بوده که در بورس فلزات لندن رشد پیدا کرده است. میزان رشد شاخص این فلز برابر با 0.2% بوده که منجر شده قیمت هر تن روی به 2,279.50 دلار برسد.

وزارت بازرگانی چین در روز پنجشنبه اعلام کرده است که:

"چین و ایالات متحده برای امضای فاز اول توافقنامه مداوم با یکدیگر در تماس هستند. وی همچنین افزوده است که هر دو طرف هنوز در حال انجام مراحل قبل از امضا هستند".

اگر به خاطر داشته باشید، در روز پنجشنبه گزارش کرده بودیم که بزرگترین کارخانه‌های ذوب‌ مس چین برای تعیین هزینه‌های خود در سه ماهه نخست سال 2020 گردهم جمع‌ شده‌ بودند. حال دو منبع آگاه به این موضوع در خصوص نتیجه این نشست اعلام کرده‌اند که، این کارخانه‌های ذوب تصمیم گرفته‌اند که هزینه‌های (TC/RCs) آنها برای سه ماه نخست سال 2020، حدود 67 دلار به ازای هر تن و 6.7 سنت به ازای هر پوند باشد.

لازم به ذکر است که سهام آسیا‌یی‌ها در روز جمعه، به امید آنکه فاز اول توافق تجاری به زودی بین امریکا و چین امضا می‌شود، به بالاترین سطح خود در طی 18 ماه گذشته رسیده است.

تنظیم کننده: پ.ز

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید