Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
کاهش قیمت مس LME

کاهش قیمت مس LME

قیمت مس 0.1 درصد کاهش پیدا کرد

در دو روز گذشته، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، 6 دلار کاهش یافت و به 9 هزار و 257 دلار رسید.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی متال آنلاین، قیمت مس در دو روز گذشته در معاملات بورس فلزات لندن نسبت به روزهای قبل، 0.1 درصد معادل 6 دلار نسبت به روز معاملاتی قبل از آن کاهش یافت و نسبت به هفته پیشین 4.5 درصد افت را تجربه کرد و به 9 هزار و 257 دلار رسید. قیمت مس در روز چهارشنبه و پنج شنبه، 9 هزار و 263 دلار بود.قیمت سه ماهه مس در معاملات چهارشنبه 25 خرداد ماه، 0.1 درصد معادل 13 دلار نسبت به روز معاملاتی قبل، کاهش و نسبت به هفته پیشین، 4.4 درصد افت داشته است.روند قیمت و موجودی انبار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر در نمودار 1 قابل مشاهده است. طبق این نمودار، موجودی مس در انبارهای بورس فلزات لندن در روز چهارشنبه 25 خرداد ماه، با افزایش یک هزار و 650 تنی، از 119 هزار و 875 تن به 121 هزار و 525 تن رسیده است.
همچنین در بورس فلزات لندن، قیمت مس در شرایط کانتنگو به سر می‌برد. اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی در این روز، برابر با پنج دلار بر تن گزارش شده که نسبت به سه‌شنبه 24 خرداد ماه با کاهش هفت دلار بر تن همراه بوده است.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید