Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
ورود معادن سرب و روی به چرخه تولید

ورود معادن سرب و روی به چرخه تولید

سرب و روی در چرخه تولید

محتشمی‌پور(معاون وزیر صمت) گفت: کشور ایران اکنون یک واردکننده سرب و روی بوده و این در حالی است که ظرفیت تولید مطلوبی برای سرب و روی در کشور وجود دارد و امیدوار هستیم معادن بزرگی مثل معدن سرب و روی مهدی آباد، با ورود به چرخه تولید، این کمبود را جبران کنند. وی همچنین در بازدید از بزرگ‌ترین معدن سرب و روی خاورمیانه در استان یزد گفت: امروز نگاه صنعت خودروسازی کشور به سوی معادنی چون سرب و روی مهدی آباد است و امیدواریم زحمات و سرمایه‌گذاری‌های انجام شده به ثمر برسد.

وی از معدن به عنوان مادر و مولد یاد کرد و گفت: وقتی معدن شناسایی شد، فعالیت برای تبدیل فرصت به ارزش‌افزوده آغاز می‌شود و این همان اتفاقی است که امروز در معادن بزرگ در حال شکل‌گیری است. صنایع و مجتمع‌های بزرگ اقتصادی، اثری پایدار در مناطق داشته و بازاری بزرگ برای جذب نیروهای متخصص و مهندسان و نیروهای فنی هستند. انتظار می‌رود کسانی که مسئولیت توسعه مناطق معدنی را بر عهده دارند، از اکنون برای به فرصت تبدیل کردن این منابع خوب و پاسخ به نیازهای منطقه، اقدام کنند.

این مقام مسئول ادامه داد: معادن ظرفیت توسعه زنجیره ارزش را در کشور ایجاد می‌کنند و در ایران نیز ظرفیت‌های بسیار خوبی در این زمینه وجود دارد که باید از آن به بهترین نحو استفاده شود.

محتشمی‌پور با بیان اینکه اکنون کشور واردکننده سرب و روی است، افزود: این به معنای آن است که در کشور ظرفیت صنعتی در این زمینه بیشتر از ظرفیت معدنی وجود دارد و امیدوار هستیم معادن بزرگی مثل سرب و روی مهدی آباد، با ورود به چرخه تولید، این کمبود را جبران کنند.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید