Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
آخرین وضعیت تولید طلا در جهان

آخرین وضعیت تولید طلا در جهان

تولید جهانی طلا در سه ماه سوم امسال با ۱.۹ درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال قبل به بیش از ۸۷۵ تن رسیده است.

شورای جهانی طلا اعلام کرد: تولید جهانی طلا در سه ماه سوم امسال با ۱.۹ درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال قبل به بیش از ۸۷۵ تن رسیده است.

بر اساس این گزارش این بالاترین سطح تولید طلا در یک فصل طی سال‌های اخیر به شمار می‌رود . میانگین تولید طلا در ۵ سال اخیر در هر فصل به ۸۰۹ تن رسیده است.

گرچه برخی از کشورهای بزرگ تولید کننده طلا در این مدت با کاهش دو رقمی تولید روبرو شده‌اند ولی این کاهش با افزایش چشمگیر تولید از سوی سایر کشورها جبران شده است.

قوانین زیست محیطی در چین همچنان تاثیر منفی زیادی بر وضعیت تولید طلا داشته است. تولید طلای این کشور در سه ماه سوم امسال با ۶ درصد کاهش نسبت به سال قبل روبرو شده است.

تولید طلای آفریقای جنوبی نیز در این مدت بیش از ۱۰ درصد کاهش داشته است. در پرو نیز تولید طلا در سه ماه سوم امسال بیش از ۱۷ در صد کاهش نشان می‌دهد. البته از سوی دیگر مالی با ۳۴ درصد و پاپوا گینه نو هم با ۲۵ درصد افزایش تولید روبرو شده‌اند. تولید طلای آمریکا نیز بیش از ۹ درصد نسبت به سال قبل افزایش داشته است.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید