Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

فولاد خوزستان می‌تواند برای تمام دنیا اسلب تولید کند

فولاد خوزستان می‌تواند برای تمام دنیا اسلب تولید کند

فرناندو پائولوچیو کوینلاتو یکی از نمایندگان شرکت CSN برزیل که در اهواز بسر می برد، این مطلب را در جریان مذاکرات فنی و تحقیقات میدانی چند روزه اش با مسئولان تولید و فروش در شرکت فولاد خوزستان اعلام کرد.

فرناندو کارشناس تحقیق و توسعه و عضو فنی هیات سه نفره اعزامی از شرکت CSN برزیلی یاد شده است. وی که به همراه دو تن از همکارانش به اهواز سفر کرده تنها در روز چهارشنبه 23 تیرماه، تمام وقت کاری خود را از صبح تا بعد از ظهر در سایت فولادسازی به منظور بررسی و مشاهده عملیات تولید مذاب و ریخته گری اسلب در شرکت فولاد خوزستان گذراند.

هیات اعزامی شرکت CSN برزیل، شامل فرناندو پائولوچیو کوینلاتو نماینده فنی، اسماعیل ویرا واسکنسلوس مذاکره کننده تجاری و مارکوس آلیوس هوفمن به عنوان سرمایه گذار طی سفر سه روزه به خوزستان، از خط تولید شمش در واحد فولادسازی، سیستم های کنترل کیفی، حمل و نقل و انبارهای شمش شرکت را در اهواز و بندر امام خمینی (ره) دیدن کردند.

فرناندو برزیلی در پاسخ به سوالی درباره ارزیابی اش از محصولات شرکت فولاد خوزستان در یادداشتی نوشت: به عنوان نتیجه گیری کلی، احساس من این است که فولاد خوزستان می تواند به کل دنیا اسلب صادر کند، چون محصولاتش از کیفیت لازم برای این کار برخوردارند.

وی یادداشت ویژه خود را اینگونه آغاز کرده است: من فرناندو از شرکت CSN واقع در برزیل ، هم اکنون به همراه دوستانم در حال دیدار از فولاد خوزستان هستیم تا این شرکت ایرانی را از نظر توانایی تامین و ارسال محموله خریداری شده شمش اسلب بیازماییم.

این کارشناس برزیلی تحقیق و توسعه فولاد که برای نخستین بار به کشورمان سفر کرده در یادداشت خود می نویسد: از زمانی که به ایران رسیدیم، مردم و کارکنان فولاد خوزستان به عنوان میزبان، بخوبی از ما استقبال کرده اند و همه چیز برای انجام ماموریت ما فراهم است.

فرناندو تصریح کرده، باید بگویم که شرکت فولاد خوزستان کارخانه ای بسیار بزرگ است که تمام استانداردهای موردنظر را در تمامی مراحل و عملیات تولید و ارسال محصول دارد و ما این را با اطمینان تایید می کنیم. بنابراین به صراحت می گویم فولاد خوزستان با همین استانداردها می تواند محصول اسلب را برای تمام دنیا تامین کند چون محصولاتش از کیفیت لازم برای این منظور برخوردار هستند.

شرکت CSN برزیل اخیرا یک محموله سنگین شمش اسلب از شرکت فولاد خوزستان خریداری کرده و هیات یاد شده را برای تحقیق و اطمینان از دریافت کالای به موقع و باکیفیت به محل کارخانه فروشنده اعزام کرده است.

به عقیده کارشناسان، با این ابراز عقیده که پس از مشاهده از نزدیک مراحل تولید و ارسال محصول توسط کارشناس فنی هیات تحقیق یاد شده صورت گرفته و نیز روند مثبت مذاکرات فیمابین، احتمال افزایش حجم همکاری ها میان این دو شرکت مطرح ایرانی و برزیلی وجود دارد.

این اولین بار در تاریخ صادرات فولاد کشور است که یک فولادساز بزرگ ایرانی توانسته با اتکاء به کیفیت و قیمت رقابتی خود، یک خریدار مصمم در بازارهای ینگه دنیا در آمریکای لاتین برای محصول شمش خود پیدا کند.

محمدحسین امام، مدیر صادرات شرکت فولاد خوزستان ضمن تایید انجام معامله صادراتی یاد شده میان این شرکت و خریدار برزیلی در این زمینه گفت: شرکت CSN در این مرحله محموله شمش اسلب ما را به وزن تقریبی 100 هزارتن خریداری کرده که مراحل ارسال آن طبق سفارش مشتری در حال انجام است.

مدیر صادرات فولاد خوزستان مهمترین دلایل این موفقیت صادراتی را کیفیت بالای محصولات و کسب استانداردهای جهانی در کلیه مراحل تولید در این شرکت عنوان کرد.

شرکت CSN دومین فولادساز بزرگ برزیل است که با ظرفیت 5 میلیون و 800 هزار تن در ریودوژانیرو واقع شده و یکی از بزرگترین‌ها در آمریکای لاتین بشمار می رود. بنابر اطلاعات موجود در سایت رسمی CSN، این شرکت که دارای چند خط نورد بوده و در زمینه تولید سیمان هم فعال است، یکی از معدود تولیدکنندگان ورق های نازک فولادی در دنیا نیز هست.

 

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

مبنای قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.


شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
قیمت روز فقط برای مشترکین در دسترس است
محصول قیمت خرید قیمت فروش
مس کاتد
19 آذر

54,558

54,558

مس کابلی قرمز
19 آذر

53,850

55,500

مس کابلی درهم
19 آذر

53,550

55,200

مس ذوبی
19 آذر

44,600

46,000

مس آرمیچری
19 آذر

45,600

47,000

مس آسیابی
19 آذر

49,450

51,000

مس مخابرات
19 آذر

50,150

51,700

سفاله برنج
19 آذر

38,800

40,000

زرد بار
19 آذر

38,800

40,000

لوپ بار در هم
19 آذر

37,550

38,700

سرب کابلی
19 آذر

20,400

21,000

روی
19 آذر

27,650

28,500


نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور