Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
معدن مس کاکولا بزرگترین معدن مس درجه بالا

معدن مس کاکولا بزرگترین معدن مس درجه بالا

به گزارش متال آنلاین، پیش‌بینی می‌شود معدن مس کاکولا بزرگترین معدن مس درجه بالا باشد.

معدن آیوینهو در بیانیه‌ای اعلام کرده است که، توسعه معدن مس کاکولا فراتر از حد انتظار ادامه داشته و در حال حاضر با بیش از 18.7 کیلومتر کامل شده که 5.5 کیلومتر آن جلوتر از میزان برنامه‌ریزی شده است. در ماه ژوئیه، تیم معدنکاری کاکولا به 1638 متر توسعه زیرزمینی دست یافتند که 257 متر آن جلوتر از برنامه این ماه بود. اکثر سرفصل‌های توسعه در معدن کاکولا در حال گذر از بخش‌هایی است که دارای ​​سنگ معدنی با درجه متوسط هستند که میانگین درجه آنها بین 3 تا 5 درصد مس است. چندین سرفصل توسعه وجود دارد که دارای نواحی درجه بالایی هستند و میانگین مس آنها به 5 تا 8 درصد مس می‌رسد که سنگ‌های معدنی آنها در سطح ذخایر اختصاصی و با درجه بالا در شمال کاکولا قرار داده شده‌اند که در حال حاضر بالغ بر 116.000 تن هستند و درجه مس آنها نیز حدود 6.08٪ تخمین زده می‌شود. سطح ذخایر درجه پایین، در شمال کاکولا، جنوب کاکولا و کانسوکو روی هم حاوی بیش از 446.000 تن مس هستند که درجه مس آنها 2.73% تخمین خورده است. با پیشروی توسعه‌های زیرزمینی کاکولا در طی چند ماه آینده، انتظار می‌رود نواحی تحت عملیات به مناطقی که دارای درجه بالاتری هستند، حدودا نزدیک به 5 تا 8 درصد مس، منتقل شوند.

پیش‌بینی می‌شود که معدن مس کاکولا، بزرگترین معدن مس با درجه بالا باشد که میزان نخستین استخراج آن به طور متوسط 3.8 میلیون تن در سال باشد.

معدن مس کاکولا همچنین یک معدن مس سبز نیز محسوب می‌شود چرا که از نیروهای پاک، تجدیدپذیر و هیدروالکتریسیته(برق تولید شده از اب یا بخار)، استفاده می‌کند و حداقل گازهای گلخانه‌ای را در تولید هر واحد مس منتشر می‌کند. همچنین تقریبا 55% از باطله‌های معدنی آن به عملیات‌های زیرزمینی برمی‌گردند.

پروژه مس کاموا – کاکولا یک سرمایه‌گذاری مشترک بین معادن آیوینهو (39.6%)، گروه معدنی زجین (39.6%)، Crystal River Global Limited (0.8%) و DRC government (20%) می‌باشد.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید