Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
صدور ۵۳۷۵ بنگاه پروانه بهره‌ برداری

صدور ۵۳۷۵ بنگاه پروانه بهره‌ برداری

 صدور ۵۳۷۵ بنگاه پروانه بهره‌ برداری

جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) نشان می‌دهد که در ۹ ماه امسال برای ۵۳۷۵ بنگاه پروانه بهره‌برداری صادر شده که در نتیجه آن نزدیک به ۱۱۴ هزار اشتغال صنعتی ایجاد شده است. بر اساس این آمار در ۹ ماهه امسال برای ۲۹ هزار و ۴۵۸ بنگاه جواز تاسیس و برای ۵۳۷۵ بنگاه پروانه بهره برداری ایجادی و توسعه‌ای صادر شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل به ترتیب ۵.۵ و ۴.۹ درصد افزایش داشته است.
سرمایه پیش بینی شده در این مدت برای جوازهای تاسیس معادل ۹۶۵ هزار و ۷۲۸ میلیارد تومان بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل حدود ۱۴۵.۸ درصد افزایش داشته است. میزان سرمایه پروانه‌های بهره‌برداری صادر شده در ۹ ماهه امسال نیز ۱۶۷ هزار و ۱۴۴ میلیارد تومان بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۲ درصد افزایش داشته است. همچنین بر اساس این آمار، پیش بینی شده با اجرای پروژه‌هایی که جواز تاسیس آن‌ها تا پایان فصل سوم امسال صادر شده، برای ۷۱۷ هزار و ۹۹۵ نفر شغل ایجاد شود که نسبت به این رقم در مدت مشابه پارسال با افزایش ۱۳.۴ درصدی مواجه بوده است. پروانه‌های بهره‌برداری صادر شده در این مدت نیز زمینه اشتغال ۱۱۳ هزار و ۹۹۷ نفر را فراهم کرده که نسبت به ۹ ماهه پارسال حدود ۱۵.۷ درصد افزایش داشته است.
در این میان جزئیات این آمار که برای مدت هشت ماهه اول امسال منتشر شده، نشان می‌دهد بیشترین تعداد جواز تاسیس در استان‌های یزد، آذربایجان شرقی و سمنان و کمترین تعداد جواز تاسیس نیز در ایلام، کهگیلویه و بویر احمد و گیلان صادر شده است. بیشترین تعداد پروانه بهره برداری صادره در بین استان‌های کشور نیز مربوط به اصفهان، تهران و خراسان رضوی بوده و کهگیلویه و بویر احمد نیز کمترین پروانه را داشته است.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید