Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
سرعت رشد تولید فولاد ایران چهار برابر جهان

سرعت رشد تولید فولاد ایران چهار برابر جهان

رییس هیات مدیره شرکت فولاد کاوه جنوب کیش (وابسته به بنیاد مستضعفان) گفت: با تولید بیش از یک میلیون و 950 هزار تن فولاد، رشد 11 ماهه سال 2017 میلادی در ایران چهار برابر متوسط جهانی شد.

«عبدالمجید شریفی» افزود: تولید فولاد ایران به عنوان بزرگ‎ترین تولیدکننده خاورمیانه، در 11 ماه سال جاری میلادی در مقایسه با مدت مشابه پارسال 20.6 درصد رشد کرد.

شریفی یادآوری کرد: در 11 ماهه سال 2017 بیش از یک میلیارد و 563 تن فولاد در جهان تولید شد که در مقایسه با مدت مشابه 2016 رشد 5.4 درصدی داشته است.
وی گفت: در این مدت چین توانست بیش از 765 میلیون تن فولاد تولید کند که در مقایسه با مدت مشابه سال 2016 از رشد 5.7 درصدی برخوردار شد. این کشور در ماه نوامبر 2017 میلادی 66 میلیون تن فولاد تولید کرد.

** آمار تولید این شرکت
رئیس هیأت مدیره شرکت فولاد جنوب کیش گفت: این شرکت در 9 ماهه پارسال موفق شد 420 هزار تن شمش فولاد تولید کند.
به گفته وی، این شرکت در 9 ماهه امسال موفق به تولید بیش از 640 هزار تن فولاد شد که با رشد 50 درصدی تولید شمش در مقایسه با مدت زمان مشابه همراه بود.

این مسوول اعلام کرد: این شرکت پس از 15 ماه بهره برداری از فاز یک فولادسازی، با ثبت رکوردهای متعدد به تولید بیش از 95 هزار تن در یک ماه دست پیدا کرده و به ظرفیت اسمی سالیانه یک میلیون و 200 هزار تن نزدیک شده است.
به گفته وی، رساندن تولید روزانه کارخانه‎های احیای مستقیم به پنج هزار و 484 تن آهن اسفنجی در چهارم دی ماه یک رکورد به شمار می‎رود.

کارخانه‎های احیای مستقیم و فولادسازی در آذرماه نیز به رکورد ماهیانه 95 هزار و 233 تن در تولید شمش فولاد و 156 هزار و 773 تن در تولید آهن اسفنجی رسید و قرار است سال آینده 20 درصد بیش از امسال شود.

صفحه بعد

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید