Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
فولاد ایران قابل رقابت با بهترین فولادسازهای جهان

فولاد ایران قابل رقابت با بهترین فولادسازهای جهان

کیفیت فولاد تولیدشده در ایران در بالاترین سطح قرار دارد و قابلیت رقابت با نمونه‌های مشابه خارجی همچون کشورهای کره‌جنوبی و ژاپن را دارد. کیفیت فولاد در حقیقت به این معناست که با کمترین میزان ناخالصی به مرحله تولید برسد.

فولاد ایران از تولیدات باکیفیت در جهان
درباره کیفیت فولاد ایران رئیس سازمان ملی استاندارد گفت: تولید فولاد در ایران با استانداردهای جدید جهانی مطابقت دارد و به جرات می‌توان گفت فولاد تولید ایران از فولادهای بسیار باکیفیت در جهان است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، نیره پیروزبخت با بیان اینکه برخورداری از این استاندارد کیفی عاملی مهم برای افزایش ظرفیت‌های صادراتی فولاد است، افزود: با توجه به ظرفیت‌های فولادسازی و وجود ۶ مولفه زنجیره فولاد از سنگ‌آهن تا تولید فولاد و محصولات فولادی در کشور، کمیته فنی فولاد سازمان جهانی استاندارد از کمیته‌های مهم برای ما به حساب می‌آید.وی اضافه کرد: زمانی که کشورهای در حال توسعه می‌خواهند به سمت بهینه‌کردن کیفیت فولاد حرکت کنند مجبورند در ترکیب شیمیایی تغییراتی ایجاد کنند که این تغییرات، گران‌قیمت بوده و روی قیمت‌تمام شده فولاد اثرگذار است.پیروزبخت با بیان اینکه تصمیم‌گیری‌هایی که در کمیته فنی فولاد سازمان جهانی استاندارد می‌شود برای فولادسازی ما بسیار مهم است، گفت: چند طرح را برای ترکیبات شیمیایی فولاد که در آن کشورهای ایران، سوئد، ژاپن، چین و فرانسه حضور دارند پیشنهاد کردیم که پس از بررسی‌های لازم برای تدوین آن اقدام خواهیم کرد.رئیس سازمان استاندارد گفت: ما منتظر وقوع عیب و ایراد برای تدوین و تغییر استانداردها نمی‌مانیم، بلکه برای پیشرفت فناوری تولید، استانداردها را بهینه می‌کنیم، از این‌رو پیشنهادهایی که می‌دهیم نشان از اهمیت فناوری‌های جدید در کشور است.

صفحه بعد

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید