Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
برگزاری ششمین کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی iMat

برگزاری ششمین کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی iMat

ششمین کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی مهندسی متالورژی و مواد (iMat 2017)، با حمایت شرکت ملی صنایع مس ایران و توسط انجمن‌های مهندسی متالورژی و مواد ایران و انجمن علمی ریخته‌گری ایران برگزار می‌شود.

انجمن مهندسی متالورژی و مواد ایران و انجمن علمی ریخته‌گری ایران امسال این کنفرانس را در روزهای 6 و 7 آبان‌ماه در هتل المپیک تهران برگزار خواهند کرد.

ریخته‌گری و انجماد، متالورژی صنعتی، متالورژی استخراجی، متالورژی فیزیکی و علم مواد، مواد مهندسی، مدیریت راهبردی و محیط‌زیست و شبیه‌سازی محورهای اصلی کنفرانس و نمایشگاه ششم هستند.

پنل «اقتصاد دانش‌بنیان» که با حضور نمایندگان معاونت علمی-فناوری ریاست‌جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست‌جمهوری برگزار می‌شود و پنل «فرصت‌های کسب‌وکار و تحقیق و توسعه در صنعت متالورژی» که مدیران کارخانجات و شرکت‌های بزرگ صنعتی و صنعت‌گران برجسته در آن حضور می‌یابند، ازجمله پنل‌های تخصصی این کنفرانس هستند.

شرکت ملی صنایع مس ایران نیز سه نشست «تکنولوژی ذوب فلش (با همکاری شرکت اتوتک فنلاند)»، «تکنولوژی هیدرومتالورژی» و «کارگاه محیط‌زیست» را در ششمین کنفرانس و نمایشگاه iMat 2017 برگزار می‌کند.

ایجاد بستر مناسب برای انتشار و اشاعه پژوهش‌های اصیل و آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی در حوزه مهندسی و علم متالورژی و مواد، توسعه پژوهش‌ها و تحقیقات در حوزه مهندسی متالورژی و مواد و هدایت و جهت‌دهی تحقیقات و پژوهش‌ها، توسعه ارتباطات بین مراکز پژوهشی و دانشگاهی و برقراری ارتباط بین محققان و پژوهشگران حوزه مهندسی متالورژی و مواد به‌منظور تبادل اطلاعات علمی و انتقال دستاوردهای مراکز تحقیقاتی جهت هم‌افزایی پژوهش‌ها و تحقیقات انجام‌شده، اطلاع‌رسانی مجموعه پیشرفت‌های علمی در راستای ارتقای دانش جامعه علمی متالورژی و مواد و جلوگیری از تکرار فعالیت‌های مشابه و نیز بهره‌مندی از نتایج تحقیقات انجام‌شده، حمایت از نوآوری‌های علمی و فناوری از طریق اشاعه اندیشه‌ها، نوآوری‌ها و خلاقیت‌های مهندسی متالورژی و مواد برای کسب دستاوردهای تازه علمی، کمک به مسأله‌یابی و حل مسائل علمی حوزه مهندسی متالورژی و مواد، انتشار یافته‌های جدید پژوهشی در زمینه مهندسی متالورژی و مواد و موضوعات مرتبط به‌منظور گسترش مرزهای دانش در این حوزه، ازجمله اهداف ششمین کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی مهندسی متالورژی و مواد اعلام‌ شده است.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید