Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
تعلیق پروژه‌های ذوبی اندونزی

تعلیق پروژه‌های ذوبی اندونزی

به گزارش متال آنلاین، اگر شیوع کرونا تا پایان سال 2020 متوقف نشود، پروژه‌های ذوبی اندونزی تا سال 2021 در حالت تعلیق خواهند بود.

به گزارش متال آنلاین، یک مقام ارشد در حوزه صنعت معدن اندونزی اعلام کرده است که، اندونزی انتظار دارد در صورتی که شیوع ویروس کرونا تا پایان سال 2020 ادامه داشته باشد، سرمایه‌‌گذاری‌هایش برای پروژه‌های ذوبی به ارزش 3.7 میلیارد دلار تا سال 2021 به تاخیر بیفتد.

ایرواندی ایریف، مشاور وزیر انرژی و منابع معدنی، در یک نشست خبری آنلاین گفت: این سرمایه‌گذاری‌ها برای 35 تسهیلات فرآوری سنگ معدنی در نظر گرفته شده بود که یا در دست ساخت هستند و یا در سال جاری ساخت و توسعه آنها آغاز می‌شود. این پروژه‌ها شامل 18 کارخانه ذوب نیکل، دو پروژه مس و هفت پروژه ذوب بوکسیت است. وی گفته است که به دلیل تاخیرهایی که در سال جاری رخ داد انتظار می‌رود که این پروژه‌ها حدودا تا سال 2023 به پایان برسند.

ایرواندی ایریف در ادامه افزوده که از ژانویه سال 2020 توسعه کارخانه‌های جدید به حالت تعلیق درآمده است.

ایریف گفته است که، سناریوی دولت مبنی بر پایان شیوع و بحران کرونا در ماه ژوئن بعید به نظر می‌رسد، زیرا تعداد افرادی که روزانه به این بیماری مبتلا می‌شوند روند نزولی مداومی تاکنون نداشته‌ است.

بر اساس اظهارات ایرواندی ایریف، پیش از شیوع کرونا، اندونزی که تا به امروز نزدیک به 48.000 مبتلا دارد، سرمایه‌گذاری در پروژه‌های ذوبی به ارزش 20 میلیارد دلار تا سال 2023 را هدف قرار داده بود.

اندونزی صادارت سنگ معدنی نیکل را امسال متوقف کرد تا کارخانه‌های ذوب را در داخل خاک خود توسعه دهد.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید