Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
افزایش حجم معاملات تجارت الکترونیکی

افزایش حجم معاملات تجارت الکترونیکی

افزایش حجم معاملات تجارت الکترونیکی

کلاهدوزان رییس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی گفت: معاملات تجارت الکترونیکی نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵۲ درصد رشد داشته است. وی با اشاره به رشد قابل توجه و صعود چشم‌گیر تجارت الکترونیکی در سه ماهه اول سال ۱۴۰۳ نسبت به مدت مشابه در سال گذشته، گفت: با استقبال فوق‌العاده و همراهی همه صاحبان کسب و کار، حجم معاملات تجارت الکترونیکی کشور، در سه ماهه اول به ۹۶۴ همت رسید که نسبت به سال قبل ۵۲ درصد افزایش داشته است.
وی با اشاره به این مادهای صادر شده در مدت مذکور، افزود: با رشد ۴۶ درصدی صدور این ماد به نسبت مدت مشابه اکنون بیش از ۲۲۸ هزار این ماد فعال در سطح کشور وجود دارد.رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی با اشاره به امضای الکترونیکی صادره در این مدت، گفت: صدور بیش از یک میلیون و دویست هزار امضای الکترونیکی یعنی رشد قریب به ۶۱ درصدی به نسبت مدت مشابه در سال گذشته، نشان از توجه و استقبال مردم و کسب و کارها از این خدمت مهم و راهبردی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی دارد.
کلاهدوزان بیان کرد: برداشتن موانع موجود بر سر راه کسب و کارها، تسهیل‌گری و توسعه بازارهای جدید را مهم‌ترین رویکردهای مرکز دانست‌.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید