Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
افزایش تولید آلومینا، شمش آلومینیوم و کاتد مس کشور

افزایش تولید آلومینا، شمش آلومینیوم و کاتد مس کشور

به گزارش متال آنلاین، وزارت صنعت، معدن و تجارت خبر از افزایش تولید آلومینا، شمش آلومینیوم و کاتد مس کشور داده است.

به گزارش متال آنلاین، وزارت صنعت، معدن و تجارت در تازه‌ترین گزارش خود اعلام کرده است که، در طی سه ماه نخست سال 99 میزان تولید کاتد مس، شمش آلومینیوم و آلومینا در مقایسه با سه ماه نخست سال 98 افزایش یافته است.

بر اساس این آمار و اطلاعیه، میزان تولید کاتد مس در سه ماه نخست 99 معادل 2.1% نسبت به سه ماهه نخست سال گذشته افزایش داشته و به ۶۹ هزار و ۶۰۰ تن رسیده است. در فصل اول سال 98 میزان تولید کاتد مس کشور برابر با ۶۸ هزار و ۲۰۰ تن بوده است.

بر اساس اظهارات وزارت صنعت، معدن و تجارت، در فصل بهار 99، میزان تولید آلومینا در مقایسه با مدت مشابه سال 98، معادل 2.3% افزایش یافته و به ۶۲ هزار و ۸۰۰ تن رسیده است. این در حالی است که در فصل بهار سال 98 میزان تولید آلومینا  ۶۱ هزار و ۴۰۰ تن برآورد شده بود.

میزان تولید شمش آلومینیوم نیز در فصل اول سال 99 با 46.3% رشد معادل 95 هزار تن، بیشترین سطح رشد را در بین سطح تولید دیگر فلزات به خود اختصاص داده است. خاطر نشان می‌کنیم که در فصل اول سال 98 معادل 65 هزار تن شمش آلومینیوم تولید شده است که در مقایسه با سطح تولید سال جاری رشد قابل توجهی را مشاهده خواهید کرد.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید