Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
افزایش هزارمیلیارد تومانی سرمایه شرکت‌ملی‌ صنایع‌مس‌ایران

افزایش هزارمیلیارد تومانی سرمایه شرکت‌ملی‌ صنایع‌مس‌ایران

مشاور مدیرعامل و مدیر امور سهام، سرمایه گذاری و مجامع شرکت ملی صنایع مس ایران از افزایش هزار میلیارد تومانی سرمایه شرکت ملی صنایع مس ایران خبر داد و افزود: امسال قرار است سرمایه شرکت از 5 هزار میلیارد تومان به 6 هزار میلیارد تومان افزایش پیدا کند.

هروز رحمتی در حاشیه بازدید جمعی از مدیران سازمان بورس اوراق بهدار کشور از مجتمع مسسرچشمه اظهار کرد: این هزار میلیارد تومان افزایش سرمایه را در طرح‌های توسعه عمدتاً طرح‌های توسعه معدنی که بیش از 90 درصد سودآوری کل فرآیند تولید مس از معدن، تغلیظ، ذوب و پالایشگاه در همین مرحله بدست می آید هزینه خواهیم کرد و بخش دیگری را در طرح‌های زیربنایی مثل تامین برق، نیروگاه سیکل ترکیبی، تامین آب و بقیه پروژه های زیرساختی هزینه خواهیم کرد.

وی افزود: در طی چهار سال گذشته سالانه حدود 193 هزار تن تولید مس کاتدی داشتیم که با این افزایش سرمایه ای که انجام خواهیم داد و تزریق مالی که انجام خواهد شد و همچنین راه اندازی تکنولوژی مدرن فلش، ظرفیت تولید در مجتمع مس سرچشمه به 280 هزار تن افزایش پیدا خواهد کرد.

مدیر امور سهام، سرمایه گذاری و مجامع شرکت ملی صنایع مس ایران تصریح کرد: شرکت ملی صنایع مس ایران در راستای تامین مالی پروژه های در دست اقدام خود، نیاز به هزار میلیارد تومان تأمین مالی دارد که از مدیران ارشد سازمان بورس اوراق بهادار دعوت کردیم از مجتمع مس سرچشمه بازدید کرده و با فرآیندهای تولید آشنا شوند همچنین از طرح‌های توسعه ای که قبلاً هزینه کرده بودیم و راه اندازی شده اند مثل توسعه تغلیظ 2 سرچشمه بازدی شد و مطمئن هستیم این بازدید نقطه عطفی در کمک بیشتر سازمان بورس به فرآیند افزایش سرمایه و تأمین مالی پروژه های در دست اقدام شرکت صنایع ملی مس ایران خواهد بود.
رحمتی خاطرنشان کرد: در حوزه سهام و بورس در سال گذشته میانگین بازدهی بازار بورس اوراق بهادار به طور میانگین منفی 5 درصد بوده در حالی که در سال گذشته شرکت ملی صنایع مس ایران بازدهی مثبت 35 درصد را نصیب سهامداران خود کرده است.

صفحه بعد

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید