Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
افزایش صادرات انواع شمش فولادی

افزایش صادرات انواع شمش فولادی

رشد صعودی صادرات انواع شمش فولادی

براساس گزارش و آمار اقتصاد انلاین از سال قبل تا مرداد ماه، سه میلیون و ۷۹ هزار تن انواع شمش فولادی صادر شده است که به نسبت پنج ماه ابتدایی سال ۱۳۹۹ رشد ۳۹ درصدی داشته است.
کل این صادرات، در پنج ماه نخست سال جاری به یک میلیون و ۱۳۴ هزار تن رسیده است که نسبت به سال گذشته، ۸۳ درصد افزایش داشته است. همچنین صادرات کل مقاطع تخت فولادی نیز نسبت به سال گذشته، ۱۱۴ درصد بیشتر شده است.
آهن اسفنجی با رشد ۱۹۰ درصدی بیشترین درصد افزایش را داشته که از ابتدای فروردین تا پایان مرداد ماه ۱۳۹۹، حدود ۱۶۹ هزار تن آهن اسفنجی صادر شده بود.

رشد واردات محصولات فولادی

در پنج ماهه اول سال اخیر به نسبت مشابه سال گذشته، به میزان ۹ و یک درصد افزایش داشته است درحالی که برای شمش فولاد ۳۳ درصد کاهش واردات داشتیم و همچنان از واردت آهن اسفنجی بی‌نیاز هستیم.
پس از آن ۳۵ هزار تن مجموع مقاطع طویل فولادی در پنج ماه امسال وارد شده است که نسبت به همین مدت در سال گذشته ۹ درصد افزایش یافته و از ۳۳ هزار تن به ۳۵ هزار تن رسیده است.
همچنین در پنج ماهه اول امسال میزان واردات مقاطع تخت فولادی ۳۰۳ هزار تن بوده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۱۰۰۰ تن کمتر است.همچنین واردات محصولات فولادی با رشد ۱۰ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته از ۴۸ هزار تن به ۵۳ هزار در نخستین ماه امسال رسیده است.
ولی شاهد 33 درصد کاهش واردات شمش فولادی در مدت مذکور بودیم در صورتیکه در ابتدای سال گذشته ، حدود ۳۰۰۰ تن شمش فولاد وارد شده ، که در سال اخیر در حدود ۲۰۰۰ تن رسیده است.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید