Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
افزایش سود شرکتهای معدنکاری مس در ۲۰۱۸

افزایش سود شرکتهای معدنکاری مس در ۲۰۱۸

پس از کشمکش با روند نزولی قیمتهای مس از 2011، تولیدکنندگان این فلز سرخ سرانجام به لطف رشد قیمتهای سال جاری از سودهایی که نصیبشان شده است خبر می‎دهند.

پس از کشمکش با روند نزولی قیمتهای مس از 2011، تولید کنندگان این فلز سرخ سرانجام به لطف رشد قیمتهای سال جاری از سودهایی که نصیبشان شده است خبر می‎دهند. و به گفته تحلیلگران در بخش اطلاعات بازار جهانی اس اند پی، حاشیه‎های سود این شرکتها در سال 2018 باز هم افزایش خواهد یافت. قیمتهای مس از آغاز سال جاری 24 درصد و از زمان پایین‎ترین سطح مشاهده شده در سالهای اخیر---1.96 دلار برای هر پوند در ژانویه 2016---58 درصد رشد داشته‎اند.

بعضی، مانند تحلیلگر ارشد تحقیقاتی اس اند پی، آدام وب، این بهبود قیمت را به فشار کمتر برای کاهش هزینه‎ها در عملیاتهای مس، علی رغم فشارهایی صعودی بر هزینه های معدنکاری، نسبت می‎دهند. وب در گزارشی در روز جمعه گفت،"انتظار می‎رود که مجموع هزینه‎های نقدی در بخش معدنکاری مس حدود 6 درصد در سال 2017 نسبت به سال 2016 بیشتر باشد. با وجود این، قیمتهای بالاتر مس فرصتی را برای بسیاری از شرکتهای معدنکاری‎ای فراهم کرد که مجبور شده بودند در نتیجه روند نزولی قیمتها از اوج‎های مشاهده شده در 2011 هزینه‎ها و مخارج سرمایه‎ای شان را کاهش دهند." بعضی دیگر عملکرد برجسته مس را به رونق جاری اتومبیل‎های الکتریکی نسبت می‎دهند. این فلز از اجزاء اصلی در باتریهای لیتیومی مورد استفاده در وسائط نقلیه الکتریکی و همچنین در مبدلهای برق و در زیر ساختهای شارژ کننده مورد نیاز برای در حال کار نگهداشتن آنهاست. بزرگترین شرکت معدنکاری جهان، بی اچ پی بیلیتون، برآورد کرده است که در حال حاضر، اتومبیلهای الکتریکی به حدود 1 میلیون، از کل ناوگان تقریباً 1.1 بیلیونی اتومبیلهای جهان، افزایش یافته اند. این شرکت معتقد است که این رقم می تواند تا سال 2035 به 140 میلیون اتومبیل، یا 8 درصد ناوگان جهانی، صعود کند.

صفحه بعد

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید