Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
افزایش تولید طلا طی سال‎های آینده

افزایش تولید طلا طی سال‎های آینده

مؤسسه تحقیقاتی بیزینس مانیتور در تازه‎ترین گزارش خود پیش‎بینی کرده است که تولید جهانی طلا طی ۵ سال آینده با افزایش روبرو خواهد شد.

مؤسسه بیزینس مانیتور پیش‌بینی کرد که افزایش قیمت جهانی و بهره‎برداری از پروژه‎های تولیدی در کشورهای مهم تأثیر زیادی بر افزایش تولید جهانی طلا در 5 سال آینده خواهد داشت.

بر اساس این گزارش مؤسسه بیزینس مانیتور اعلام کرد: پیش‌بینی ما این است که تولید جهانی طلا از 105 میلیون اونس در سال 2018 به بیش از 125 میلیون اونس در سال 2026 میلادی افزایش یابد. میانگین رشد تولید طلا در این مدت 2.3 درصد در سال خواهد بود.

البته میانگین رشد تولید جهانی طلا در 8 سال گذشته به 3.1 درصد رسیده است. این مؤسسه تحقیقاتی پیش‎بینی کرده است که میانگین قیمت طلا در سال آینده نیز به 1300 دلار در هر اونس خواهد رسید.
این گزارش افزود: چین بیشترین تأثیر را بر تولید و قیمت جهانی طلا در سال‎های آینده خواهد داشت. در حالی که رشد تقاضای طلا در بازار چین کاملاً چشمگیر و فزاینده بوده است، بسیاری از شرکت‎های معدنی بزرگ جهان به دنبال سرمایه گذاری در پروژه‎های معدنی این کشور هستند.

صفحه بعد

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید