Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
افزایش تولید جهانی طلا در چهار سال آینده

افزایش تولید جهانی طلا در چهار سال آینده

پیش بینی شده است که تولید جهانی طلا از ۱۰۴ میلیون اونس در سال ۲۰۱۸ به ۱۱۵ میلیون اونس تا سال ۲۰۲۲ رشد می‌کند.

شرکت تحقیقات بازار "فیتچ سولوشنز" در گزارشی پیش‌بینی کرد تولید جهانی طلا از ۱۰۴ میلیون اونس در سال ۲۰۱۸ به ۱۱۵ میلیون اونس تا سال ۲۰۲۲ رشد می‌کند و میانگین رشد تولید سالانه ۲.۶ درصد خواهد بود و قیمت هر اونس به ۱۲۷۵ دلار در سال ۲۰۱۸ و ۱۴۰۰ دلار تا سال ۲۰۲۲ بالغ می‌شود.

روسیه با رشد چهار درصدی تولید در سال ۲۰۱۸ در مقایسه با نرخ ۰.۸ درصد در سال میلادی گذشته، در روند رشد تولید طلا پیشرو خواهد بود.

فیتچ اعلام کرد تولید روسیه در بلندمدت رشد خواهد کرد، زیرا ۱۹ پروژه قرار است راه اندازی شوند. یکی از این پروژه‌ها، ناتالکای شرکت پولیوس گلد است که تا پایان سال با ظرفیت تولید ۴۲۰ تا ۴۷۰ هزار اونس در سال، به طور کامل عملیاتی می‌شود.

همچنین پیش‌بینی می‌شود تولید آمریکا رشد مستمری خواهد داشت و از هشت میلیون اونس در سال ۲۰۱۸ به ۸.۶ میلیون اونس در سال ۲۰۲۲ افزایش پیدا می‌کند.

طبق این تحقیقات، عامل رشد تولید طلا، بهبود قیمت‌ها و پروژه‌های جدید و قدیمی خواهد بود و معدنکاران کوچک در این زمینه پیشتاز خواهند بود.

بر اساس گزارش ماینینگ، تولید چین در یک دهه آینده به دلیل کاهش عیار سنگ‌های معدنی، استاندارد‌های محیط زیستی سخت گیرانه و تمرکز معدنکاران روی دارایی‌های کم هزینه، کاهش پیدا خواهد کرد.

با وجود این حقیقت که تولید طلای چین در سال ۲۰۱۷ بر مبنای سالانه هشت درصد کاهش یافت و به ۱۴.۸ میلیون اونس رسید، اما انتظار می‌رود این کشور بزرگترین تولیدکننده سنگ معدنی طلای جهان بماند.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید