Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
افزایش صادرات آلومینیوم چین

افزایش صادرات آلومینیوم چین

صادرات آلومینیوم خالص چین در ماه اکتبر سال جاری بیش از ۴۶۰ هزار تن بوده است.

ارقام منتشر شده از سوی اداره کل گمرکات چین نشان می دهد این حجم از صادرات بالاترین حجم از ماه اکتبر سال ۲۰۱۴ تاکنون بوده است.

صادرات آلومینیوم چین در ماه اکتبر درمقایسه با ماه قبل تقریبا سه برابر شده است و صادرات ترکیبی این کشور تاکنون حدود یک میلیون تن بوده است.

افزایش ناگهانی صادرات آلومینیوم در ماه اکتبر عمدتا در اثر تاخیر صادرات در ماه های گذشته بوده است. صادرات در ماه آگوست تنها حدود ۳۰ هزار تن و در سپتامبر ۱۶۶ هزار تن بود.

افزایش شدید قیمت جهانی آلومینیوم نیز سبب افزایش صادرات در طول ماهد اکتبر شده بود. در همین حال واردات آلومینیوم چین در ماه اکتبر تقریبا ۵۰ کیلوگرم بود که در مقایسه با واردات ۳۰ کیلوگرمی در ماه گذشته به میزان قابل توجهی بالاتر بوده است.

صادرات محصولات فولادی چین نیز در سه ماهه سوم سال حدود ۵۳ میلیون و ۸۰ هزار تن بود که نسبت به سال گذشته صادرات کاهش قابل توجه و حدود ۱۰.۷ درصدی داشت.

با این وجود افزایش شدید متوسط قیمت های صادراتی فولاد منجر به افزایش ۶.۱ درصدی کل صادرات شده است.

متوسط قیمت صادراتی محصولات فولادی چین نزدیک به ۱۹ درصد رشد داشته است. اینکشور انتظار دارد صادرات سالانه فولاد در سال ۲۰۱۸ به حدود ۷۰ میلیون تن برسد.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید