Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
افزایش پریمیوم مس چین

افزایش پریمیوم مس چین

افزایش پریمیوم مس چین 

برای اولین بار در دو ماه گذشته، پریمیوم مس وارداتی چین به 3 دلار در هر تن افزایش یافت، نشان‌دهنده بهبود تقاضا است. قیمت‌های بالای مس در اوایل سال باعث کاهش خرید شده بود، اما اخیراً سفارشات مجدداً افزایش یافته است. موجودی انبارهای مس چین نیز کاهش یافته و پریمیوم یانگشان دوباره مثبت شده است. این افزایش نشان‌دهنده بهبود فعالیت‌های اقتصادی و صنعتی در چین است. با این حال، برخی تحلیلگران درباره پایداری این روند تردید دارند و معتقدند که افزایش قیمت مس می‌تواند دوباره به کاهش تقاضا منجر شود.
جی ژیانفی، تحلیلگر شرکت Guotai Junan Futures، گفت: کارخانه ها خرید خود را افزایش داده اند تا موجودی ها را دوباره پر کنند. ، او اضافه کرد.مس تا ساعت 14:14 در بورس فلزات لندن با 1 درصد افزایش به 9976 دلار و 50 سنت در هر تن رسید.


روز جمعه، داده های اقتصادی ایالات متحده نشان داد که استخدام و رشد دستمزدها در ماه ژوئن کاهش یافته است، که این احتمال را تقویت می کند که فدرال رزرو شروع به کاهش نرخ بهره در ماه های آینده خواهد کرد.
بر اساس گزارش‌ها، موجودی انبارهای مس در بورس فلزات شانگهای کاهش یافته و این امر به افزایش پریمیوم یانگشان کمک کرده است. تحلیلگران معتقدند که این افزایش به دلیل کاهش قیمت مس و بهبود تقاضا در بخش‌های مختلف اقتصادی است. با این حال، نگرانی‌هایی درباره کاهش رشد اقتصادی جهانی وجود دارد که می‌تواند بر تقاضای مس تأثیر بگذارد.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید