Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
افزایش قیمت فلوراید آلومینیوم در چین

افزایش قیمت فلوراید آلومینیوم در چین

اعمال محدودیت در تولید فلوراید آلومینیوم از جانب تولیدکنندگان برای افزایش قیمت این محصول

قیمت‌ فلوراید آلومینیوم در بازار چین از ابتدای ماه جاری تا کنون پایدار بوده است، نظر باینکه بعد از این ماه برخی از تولیدکنندگان تصمیم به کنترل و محدود کردن تولید خود را دارند.

شرکت‎های بزرگ فلوئور شیمیائی در اواسط ماه ژوئن در هنگشان(Hengshan) در ایالت هونان(Hunan)، توافق کرده‌اند که با کاربست یک الگوی متمرکز از قیمت فلوراید آلومینیوم در سطح 9,000 یوان، حمایت کنند.

این تولیدکنندگان،تولید خود را از ماه‌های بعد به حالت تعلیق درمی‌آورند و تنها نیمی از ظرفیت‎های موجود در تولیدات خود را حفظ می‌کنند.

قیمت‌ فلوراید آلومینیوم پس از اعمال محدودیت و اثرات آن دوباره اعلام خواهد شد.

شنیده شده که بعضی از پیشنهادات حتی بیشتر از 10،000 یوان بوده است. به دلیل آنکه عرضه آن در بازار کاهش خواهد داشت. در اوایل ماه ژوئن این رقم به 8،500 یوان رسیده بود.

ظرفیت کل فلوراید آلومینیوم چین حدود 2 میلیون تن است. صنعت نسبتاً کوچکی که به راحتی تأثیرات خودش را با کم کردن و قطع تولید، اعمال می‎کند.

عرضه فلوریت احتمالاً کاهش پیدا می‎کند، زیرا مقامات شدیداً تلاش می‎کنند تا معادن گودال باز را سرکوب کنند. این کار برای حمایت از قیمت فلوراید آلومینیوم است.

ضمناً، با توجه به محدودیت‎های موجود، قیمت‎ها احتمالاً تاثیر کمتری را از کاهش تولید زمستان خواهند دید.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید