Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
شناسایی معدن مس در سیستان و بلوچستان

شناسایی معدن مس در سیستان و بلوچستان

با توجه به این که یکی دیگر از مشکلات موجود بر سر راه اکتشاف محدوده های معدنی واقع شدن آن ها در حوزه تحت حفاظت محیط زیست و منابع طبیعی است.

 صیانت صرف از این محدوده ها کافی نیست و باید نگاه اقتصادی را در این محدوده ها وارد کر٬ محدوده ای که جزو منابع طبیعی و محیط زیست است و توجیه اقتصادی برای استان دارد می تواند با رعایت الزامات محیط زیستی برای بهره برداری اقتصادی استفاده شود.

رئیس سازمان صنعت٬ معدن و تجارت نیز در این جلسه به ارائه گزارشی از طرح اکتشاف معدنی ایمیدرو در استان پرداخت و گفت: براساس انجام سه مرحله شناسایی و پی جویی در نوار مرزی استان، تاکنون 10 محدوده معدنی مستعد شناسایی شده که ماده معدنی آن ها را طلا، آهن و مس تشکیل می دهد.

«نادر میرشکار» از سپردن این 10 محدوده به مشاوران استانی خبر داد و گفت: خوشبختانه استان در زمینه کارشناسان و مشاوران معدنی به خودکفایی رسیده به طوری که بعد از انجام مراحل شناسایی این 10 محدوده، 14 شرکت معدنی در استان در مناقصه این محدوده ها شرکت کردند و در کمیته فنی ارزیابی شدند که 9 شرکت به عنوان مشاور استانی برای انجام عملیات اکتشافی این محدوده ها معرفی شدند.

وی ادامه داد: هزینه های اکتشافی این محدوده ها 9 میلیارد ریال برآورد شده است که این 9 شرکت مشاور در مناقصه ای که برگزار شده قیمت های پیشنهادی خود را اعلام کردند.

وی با بیان این که زمان اتمام عملیات اکتشاف این محدوده ها تا پایان سال 95 است، خاطر نشان کرد: از ابتدای شروع طرح اکتشاف معدنی ایمیدرو در استان تاکنون 3 میلیارد و 500 میلیون تومان هزینه شده است.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید