Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
سطح بالای علمی رویداد iMat ۲۰۱۷

سطح بالای علمی رویداد iMat ۲۰۱۷

رئیس هیأت عامل ایمیدرو معتقد است: نزدیکی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) با انجمن علمی مهندسی متالورژی و مواد ایران باعث شده سالانه سطح کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی مهندسی متالورژی و مواد ارتقاء پیدا کند.

مهدی کرباسیان در خصوص برگزاری ششمین کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی مهندسی متالورژی و مواد iMat 2017 اعلام داشت : این کنفرانس به صورت سالانه برگزار می‌شود اما در این بین نکته مهم بار علمی آن است که با نشست‌های تخصصی، میزگردها و مقالاتی که در آن ارائه می‌شود، تمامی شرکت‌کنندگان در جریان مسائل روز قرار می‌گیرند.

وی بیان کرد: باید پذیرفت در حوزه‌های مختلف به‌ویژه در معدن و صنایع معدنی دچار عقب‌ماندگی تکنولوژیکی شده‌ایم و باید تلاش کرد تا حوزه پژوهش در زمینه‌های مختلف توسعه پیدا کند.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: خوشبختانه همکاری ایمیدرو با انجمن علمی مهندسی متالورژی و مواد ایران چند سالی است ادامه داشته و این نزدیکی باعث شده ایمیدرو حمایت‌های ویژه از آنها داشته و از سوی دیگر آنها نیز بتوانند سطح کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی مهندسی متالورژی و مواد را هر سال نسبت به سال گذشته ارتقا دهند. همچنین در کنار موارد یادشده، همکاری‌هایی در زمینه مسائل تحقیقاتی نیز وجود دارد.

به گفته کرباسیان، گزارش‌های ارائه شده حاکی از افزایش تعداد شرکت‌کنندگان و ارتقا سطح مقالات ارائه شده است. ما نیز در ایمیدرو به‌عنوان یک سازمان توسعه‌ای حامی چنین کنفرانس‌ها و همکاری نزدیک با انجمن‌ها هستیم. این موضوع می‌تواند در ارتقا سطح فناوری کشور در حوزه مواد، متالورژی و صنعت فولاد کشور موثر باشد.

صفحه بعد

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید