Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
ضایعات مس و آلومینیوم با درجه بالا می‌توانند به چین وارد شوند

ضایعات مس و آلومینیوم با درجه بالا می‌توانند به چین وارد شوند

به گزارش متال آنلاین، ضایعات مس و آلومینیوم با درجه بالا به عنوان یک منبع می‌توانند به چین وارد شوند.

به گزارش متال آنلاین، وزارت محیط زیست چین امروز سه‌شنبه برابر با 30 ژوئن اعلام کرده است که سیستم خود را برای تصویب سهمیه‌های وارداتی برای زباله‌های جامد(ضایعات جامد)، از جمله ضایعات فلزی، تا پایان سال 2020 ادامه خواهد داد، اقدامی که نگرانی‌های مربوط به اختلال قریب الوقوع تامین را تسکین می‌بخشد.

لیو یوبین، سخنگوی وزارت محیط زیست این کشور، در یک کنفرانس مطبوعاتی ماهانه گفت:

"در نیمه دوم سال، روند تصویب را ادامه خواهیم داد و براساس برنامه تعیین شده، میزان واردات زباله‌های جامد از جمله ضایعات فلزی را نیز بیشتر کاهش دهیم."

سهمیه‌های وارداتی به طور دوره‌ای توسط مرکز مدیریت مواد شیمیایی و ضایعات جامد (زباله‌های جامد) چین صادر می‌شوند، که تحت نظر وزارت محیط زیست است.

چین قصد دارد واردات زباله‌های جامد را تا پایان سال 2020 به صفر برساند، در حقیقت اوج زمانی است که چین می‌خواهد از واردات زباله‌های خارجی جلوگیری کند.

 ضایعات مس و آلومینیوم با درجه بالا که مطابق با استانداردهای جدید هستند از زباله به یک منبع طبقه‌بندی شده‌اند و هنوز هم می‌توانند وارد چین شوند.

با این حال، چگونگی واردات مواد تحت این استانداردها که قرار است در تاریخ 1 ژوئیه اجرا شود هنوز نهایی نشده و چشم‌انداز فشار را برای منبع اصلی تامین سازندگان و ذوب‌کنندگان در ماه‌های آینده افزایش می‌دهد.

لیو در این کنفرانس مجازی افزود که این وزارتخانه اطمینان می‌دهد که تا پایان سال جاری واردات زباله‌های جامد به چین را به طور اساسی به صفر می‌رساند.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید