Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
رشد تجارت ایران و پاکستان

رشد تجارت ایران و پاکستان

رشد تجارت ایران و پاکستان

معاون سازمان توسعه‌تجارت با بیان اینکه سند پایه تجارت آزاد با پاکستان سال‌ها قبل نهایی شده‌بود، گفت: در کارگروه‌های مشترک، در حال بررسی فهرست کالاهای قابل‌معامله در قالب تجارت آزاد هستیم. قنادزاده، معاون ارتقای کسب‌وکارهای بین‌المللی سازمان توسعه‌تجارت ایران در مورد برقراری تجارت آزاد با پاکستان اظهار کرد: سند پایه تجارت آزاد با پاکستان سال‌ها قبل نهایی شده‌بود، منتهی روی فهرست کالاها باید به جمع‌بندی برسیم که در این راستا مذاکرات با پاکستان شروع شده و قرار است در کارگروه‌های مشترکی بررسی‌‌‌‌‌‌‌‌‌های لازم را درخصوص فهرست کالاها انجام دهیم.
او افزود: موضوع فهرست کالاها موضوع سختی است زیرا هر صنعتی دنبال این است که حداقل امتیاز را به طرف مقابل دهد، بنابراین کار‌کردن روی فهرست کالاها، فرآیند دشواری محسوب می‌شود؛ منتهی ما به مدل خوبی رسیده‌‌‌‌‌‌‌‌‌ایم و پیش‌بینی این است که تجارت آزاد با پاکستان هرچه زودتر نهایی شود. قنادزاده با بیان اینکه قرار است مراکز تجاری طی ماه‌های آینده در پاکستان افتتاح شود، گفت: تاکنون بیشترین سطح تجارت دو کشور نزدیک به ۲.۵میلیارد دلار بوده‌است که می‌توان این عدد را تا ۵‌میلیارد دلار هم افزایش داد.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید