Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
رشد تولید محصولات مسی، سرب و روی

رشد تولید محصولات مسی، سرب و روی

آمارهای تولید در مهرماه امسال نشان دهنده رشد محصولات معدنی و صنایع معدنی است.

میزان تولید آند مس در مهر ماه به ۲۷ هزار ۹۳۵ تن و کاتد مس به ۲۲ هزار و ۲۸۵ رسید که به ترتیب با رشد ۱۸۵درصدی و ۱۲۲درصدی مواجه شده است. از سوی دیگر تولید ماده معدنی سرب و روی به ۷۷ هزار و ۵۴۴ تن رسید که ۱۳درصد بیش از رقم تولید مهر سال قبل بود. در ۷ ماه گذشته، میزان تولید آند مس ۱۷۴ هزار تن و کاتد مس ۱۳۶ هزار تن اعلام شده است.

همچنین، طی مهرماه امسال محصولاتی همچون سنگ سولفیدی مس با تولید ۴ میلیون و ۶۶۵ هزار تنی رشد ۶درصدی داشته است.

تولید فسفات در مجتمع آسفوردی به ۷ هزار و ۳۶۱ تن رسید که رشد ۲۳۸درصدی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل داشته است. در ۷ماه نخست ۹۷ بیش از ۲۲۴ هزار تن فسفات در این مجتمع تولید شده است.

جهش ۲۵درصدی تولید در زنجیره فولاد

تولید شمش فولاد طی مهرماه به یک میلیون و ۶۰۵ هزار تن رسید که نسبت به مدت سال قبل با رشد ۲۵درصدی همراه شد. تولید این محصول طی ۷ ماه گذشته از مرز ۱۱ میلیون تن گذشت.

در همین حال تولید مهر ماه کنسانتره سنگ آهن با رشد ۲۵درصدی به ۳ میلیون و ۷۷۱ هزار تن و گندله سنگ آهن با افزایش ۲۰درصدی به ۳ میلیون و ۱۱۸ هزار تن رسید. تولید ۷ ماهه این دو محصول به ترتیب از مرز ۲۵ و ۲۴ میلیون تن گذشت.

در مهر ماه نزدیک به دو میلیون تن آهن اسفنجی تولید شد که ۲۵درصد بیش از تولید مدت مشابه سال قبل بود. از سوی دیگر طی ۷ ماه سال بیش از ۱۳ میلیون تن تولید شده است.

تولید فولاد خام در مهر ماه به یک میلیون و ۶۰۰ هزار و طی هفت ماه امسال به بیش از ۱۱ میلیون تن رسید.

تولید محصولات فولادی در مهر ماه بدون رشد، به ۹۱۰ هزار و ۲۵۱ تن رسیده این در حالی است که تولید این محصولات در ۷ ماه ابتدای سال به ۳۲ میلیون تن رسید.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید