Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
رشد قیمت مس

رشد قیمت مس

رشد 1.4 درصدی قیمت مس

در دو روز گذشته، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، 125 دلار افزایش یافت و به 9 هزار دلار رسید.به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی متال آنلاین، قیمت مس در روز سه‌شنبه 31 خرداد ماه در معاملات بورس فلزات لندن نسبت به روز دوشنبه 30 خرداد ماه، 1.4 درصد معادل 125 دلار نسبت به روز معاملاتی قبل از آن افزایش یافت و نسبت به هفته پیشین 2.8 درصد افت را تجربه کرد و به 9 هزار دلار رسید. قیمت مس در روز دوشنبه 30 خرداد ماه، هشت هزار و 875 دلار بود.
قیمت سه ماهه مس در معاملات سه‌شنبه 31 خرداد ماه، 1.6 درصد معادل 140 دلار نسبت به روز معاملاتی قبل، افزایش و نسبت به هفته پیشین، 2.9 درصد افت داشته است.
روند قیمت و موجودی انبار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر در نمودار 1 قابل مشاهده است. طبق این نمودار، موجودی مس در انبارهای بورس فلزات لندن در روز سه‌شنبه 31 خرداد ماه، با کاهش یک هزار و 875 تنی، از 117 هزار و 25 تن به 115 هزار و 150 تن رسیده است.همچنین روز سه‌شنبه 31 خرداد ماه در بورس فلزات لندن، قیمت مس در شرایط کانتنگو به سر می‌برد. اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی در این روز، برابر با پنج دلار بر تن گزارش شده که نسبت به دوشنبه 23 خرداد ماه با افزایش 15 دلار بر تن همراه بوده است.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید