Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
بزرگترین تخریب خلاق تاریخ

بزرگترین تخریب خلاق تاریخ

بزرگترین تخریب خلاق تاریخ

ایلان ماسک دیروز در مصاحبه‌ای دو نفره با ریشی سوناک نخست‌وزیر بریتانیا پیش‌بینی کرد که هوش مصنوعی به طور کامل نیروی کار انسانی را منسوخ خواهد کرد. ماسک گفت شاهد بزرگترین تخریب خلاق تاریخ در حوزه نیروی کار انسانی خواهیم بود و به نقطه‌ای خواهیم رسید که هیچ شغلی دیگر وجود نخواهد داشت. به گفته ماسک شما می‌توانید همچنان یک شغلی را انجام دهید که کاری کرده باشید اما هوش مصنوعی قادر به انجام هر کاری خواهد بود.ماسک گفت: برای نخستین بار چیزی خواهیم داشت که از باهوش‌ترین انسان‌ها هم باهوش‌تر باشد.
ریشی سوناک اما در صحبت‌هایش با ماسک نشان داد که با تاکید بر از بین رفتن مشاغل چندان موافق نیست. او گفت: من کسی هستم که معتقدم کار به شما معنا می‌دهد و به زندگی مردم هدف می‌بخشد. نخست وزیر بریتانیا که بلافاصله بعد از کنفرانس هوش مصنوعی سران کشورهای جهان در این گفت و گو حاضر شده بود در پاسخ به این پرسش که دولت‌ها در مواجهه با هوش مصنوعی باید چه کاری را انجام دهند گفت که مدیریت و کاهش ریسک‌های هوش مصنوعی.
رهبران کشورهای جهان و مدیران شرکتهای فناوری در نشست بریتانیا طی دو روز در مورد خطراتی که هوش مصنوعی ممکن است ایجاد کند به بحث پرداختند. دیدار ریشی سوناک و ایلان ماسک باعث انتقادهایی از نخست وزیر بریتانیا شد که معتقد بودند این دیدار به معنای حمایت از پلتفرمی است ( توییتر) که اطلاعات غلط و محتوای تنفرآمیز زیادی را عرضه می‌کند. ریشی سوناک در این مصاحبه درباره پالایش محتوا پرسید و ماسک گفت که به نظارت محتوایی جمعی کاربران اعتقاد دارد.
ماسک گفت اگر شما به بعضی اشخاص قدرت سانسور را بدهید آنها به هر حال مقداری سوگیری خواهند داشت و سپس هر کسی که سانسورچی را منصوب کند به طور موثر اطلاعات را بر اساس این سوگیری کنترل می‌کند.
همزمان ایلان ماسک روز گذشته اعلام کرد که پلتفرم وش مصنوعی xAI نیز امروز شنبه رونمایی خواهد شد. ایلان ماسک با انتشار پستی در توییتر نوشت که این پلتفرم از بسیاری از جهات بهترین محصولی است که - در زمینه هوش مصنوعی - در حال حاضر وجود دارد..
پروژه xAI در تابستان امسال معرفی شد و فقط گفته شد که هدف این پروژه هوش مصنوعی « درک ماهیت واقعی جهان» است و با کمک دیگر شرکت‌های متعلق به ایلان ماسک مانند توییتر (ایکس) و تسلا توسعه داده شده است.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید