Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
اونس جهانی عقب نشینی کرد

اونس جهانی عقب نشینی کرد

قیمت هر اونس طلا در پایان معاملات دیروز با ۰.۳۰ درصد کاهش به ۱۲۲۰ دلار و ۵۲ سنت رسید.

در حالی که در آستانه دیدار روسای جمهور آمریکا و چین در حاشیه نشست گروه ۲۰ ارزش دلار افزایش یافته است، قیمت طلا روز جمعه کاهش یافت، اما فلز زرد در مسیر دومین افزایش ماهیانه متوالی باقی ماند.بر اساس این گزارش، قیمت هر اونس طلا در پایان معاملات دیروز با ۰.۳۰ درصد کاهش به ۱۲۲۰ دلار و ۵۲ سنت رسید. قیمت طلای آمریکا نیز در پایان معاملات روز جمعه با ۰.۳۶ درصد افت به ۱۲۲۶ دلار رسید.

قرار است امروز دونالد ترامپ و شی جینپینگ، روسای جمهور آمریکا و چین قرار است در حاشیه نشست گروه ۲۰ در آرژانتین با یکدیگر دیدار کنند. راس استراچان، تحلیلگر موسسه کپیتال اکونومیکس در این باره گفت: «در آستانه دیدار ترامپ و شی، سرمایه گذاران با احتیاز خرید و فروش می‌کنند و اندکی در مورد خریدهای جدید واهمه دارند. نتیجه این نشست کاملا نامشخص است.»

در حالی که بازارها در انتظار نتیجه مذاکرات رهبران دو اقتصاد بزرگ جهان هستند، ارزش دلار شاهد افزایش بود. کریگ ارلام، تحلیلگر موسسه اوآندا در این باره گفت: « قیمت طلا تاکنون بسیار با ثبات بوده که این نشان دهنده ثبات نسبی ارزش دلار در آستانه دیدار رهبران آمریکا و چین است. نحوه واکنش بازار طلا به این نشست بستگی به پیامی دارد که روسای جمهور آمریکا و چین منتقل می کنند...اگر مذاکرات با پیرفت مواجه باشد قیمت طلا به بالای ۱۲۴۰ دلار خواهد رسید و ممکن است تا ۱۲۶۰ دلار هم بالا برود... شکست مذاکرات ممکن است موجب افت قیمت طلا به زیر ۱۲۰۰ دلار شود.» قیمت طلا در پایان معاملات ماه نوامبر ۰.۶ درصد رشد داشت و دومین رشد ماهانه متوالی را پشت سر گذاشت.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید