Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
وضعیت طلا مقابل دلار

وضعیت طلا مقابل دلار

طلا مقابل دلار ایستاد

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، قیمت طلای جهانی با کاهش در رشد دلار، نسبت به پایین‌ترین سطح در سه ماه گذشته افزایش پیدا کرد. بر طبق گزارشها، قیمت طلا دیروز دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، از پایین‌ترین سطح سه ماه گذشته که در جلسه گذشته به ثبت رسیده بود افزایش یافت؛ زیرا دلار ضعیف‌تر بر فشار ناشی از بازدهی بالاتر خزانه‌داری آمریکا غلبه کرد.بهای هر اونس طلا در ابتدای بازگشایی بازار با ۰.۳ درصد افزایش به یک هزار و ۸۱۵ دلار و ۶۹ سنت در هر اونس و طلای آمریکا با ۰.۲ درصد افزایش به یک هزار و ۸۱۲ دلار و ۲۰ سنت رسید. بهای هر اونس طلا در ساعت ۷ صبح به وقت شرقی، با ۰.۶ درصد کاهش به یک هزار و ۸۱۱ دلار و ۶۰ سنت دست یافت و در بازار معاملات آتی آمریکا نیز با ۰.۳ درصد کاهش، یک هزار و ۸۱۲ دلار و ۶۰ سنت را ثبت کرد. طلا در روز جمعه ۲۳ اردیبهشت ماه، بیش از یک درصد کاهش یافت، به پایین‌ترین حد خود از ماه فوریه تاکنون رسید و چهارمین کاهش هفتگی متوالی خود را رقم زد.
دلار دیروز دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، پس از کاهش در جلسه قبل ثابت ماند، اما دلار آمریکا همچنان افزایش هفتگی متوالی را طی هفته گذشته به دلیل نگرانی از رشد اقتصاد جهانی ثبت کرد. دلار قوی باعث می‌شود طلای امن رقیب برای خریدارانی که سایر ارزها را دارند جذابیت کمتری داشته باشد. بازدهی شاخص ۱۰ ساله خزانه‌داری ایالات ‌متحده برای دومین جلسه متوالی افزایش یافت و تقاضا برای طلای بدون بهره را محدود کرد.
لورتا مستر رییس فدرال رزرو کلیولند، روز جمعه ۲۳ اردیبهشت ماه، اظهار داشت: قبل از اینکه مقامات فدرال رزرو بتوانند با خیال راحت به این نتیجه برسند که تورم به اوج خود رسیده است، باید برای چند ماه کاهش یابد. در صورتی که داده‌ها بهبودی نشان ندهند، این آمادگی را داریم تا افزایش سریع‌تر نرخ بهره را تا جلسه سپتامبر فدرال رزرو در نظر بگیریم.اگرچه شمش به عنوان یک محافظ تورم در نظر گرفته می‌شود، اما شمش به افزایش نرخ‌های بهره کوتاه‌مدت ایالات ‌متحده و بازده اوراق قرضه که هزینه فرصت نگهداری آن را افزایش می‌دهد، حساس است.شاخص منطق مصرف‌کننده ایالات‌ متحده در اوایل ماه می به پایین‌ترین سطح خود در نزدیک به ۱۱ سال اخیر سقوط کرد؛ زیرا نگرانی‌ها در مورد تورم ادامه داشت، اما مخارج خانوارها همچنان با بازار کار قوی و پس‌انداز هنگفت که باید اقتصاد را در حال توسعه نگه دارد، حمایت می‌شود.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید