Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
قیمت طلا در سال 2019 میلادی

قیمت طلا در سال 2019 میلادی

قیمت طلا در سال آینده بین ۱۲۰۰ تا ۱۳۰۰ دلار در نوسان خواهد بود.

کی سی چانگ اقتصاددان برجسته آی اچ اس مارکیت تاکید کرد: گرچه قیمت طلا می‌تواند در سال ۲۰۱۹ میلادی عملکرد بهتری نسبت به امسال داشته باشد ولی سرمایه گذاران نباید انتظار داشته باشند که طلا مدار و دامنه قیمتی ۱۲۰۰ تا ۱۳۰۰ دلاری را بشکند و با افزایش چشمگیری روبرو شود.

وی افزود: به نظر من احتمال افزایش قیمت طلا در سال ۲۰۱۹ میلادی بسیار بیشتر از کاهش قیمت این فلز گرانبها است. به نظر می‌رسد سرمایه گذاری در قیمت ۱۲۰۰ دلار در هر اونس سرمایه گذاری خوبی برای سال ۲۰۱۹ خواهد بود.

این تحلیلگر ارشد اقتصادی گفت: افزایش فشارهای تورمی مهمترین عاملی است که می‌تواند قیمت طلا را در سال ۲۰۱۹ میلادی به سطح ۱۳۰۰ دلار در هر اونس برساند. به نظر من نرخ تورم در اقتصاد آمریکا باید به بیش از ۳ درصد برسد تا قیمت طلا با رشد فزاینده و مناسبی روبرو شود.

موسسه آی اچ اس مارکیت افزود: نوسانات شدید در بازارهای مالی و نگرانی نسبت به رشد اقتصادی جهان می‌تواند عامل مهمی برای تعیین قیمت طلا در ماه‌های آینده باشد.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید