Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
افزایش تولید معدن مس-طلای اویوتولغوی

افزایش تولید معدن مس-طلای اویوتولغوی

شرکت منابع تورکوئیز هیل مستقر در ونکوور روز دوشنبه خبر داد که تولید فصل دوم معدن طلا-مس اویو تولغوی این شرکت در مغولستان طبق برنامه پیش رفت و روند رشد فصلی خود را حفظ کرد.

شرکت منابع تورکوئیز هیل مستقر در ونکوور روز دوشنبه خبر داد که تولید فصل دوم معدن طلا-مس اویو تولغوی این شرکت در مغولستان طبق برنامه پیش رفت و روند رشد فصلی خود را حفظ کرد. مدیر عامل تورکوئیز هیل، جِف تایگسون، در بیانیه ای گفت فراوری سنگ معدن در فصل دوم تحت تأثیر یک تعطیلی پنج روزه برنامه ریزی شده برای عملیات نگهداری در ماه مه قرار گرفت، برنامه ای که با موفقیت به انجام رسید. او افزود،"بازده کلی کارخانه تغلیظ در نیمه نخست سال جاری به روند مثبتی که داشت ادامه داد، و همچنین روند استخراج سنگ معدن هم رو به جلو بود." مواد استخراج شده در فصل دوم 3.5 درصد نسبت به فصل نخست افزایش داشت هر چند که عیارهای سنگ معدن استخراجی نسبت به عیارهای فصل نخست تغییری نداشتند.

تولید مس و طلا در فصل دوم علی رغم تعطیلی برنامه ریزی شده برای عملیات نگهداری منطبق با ارقام تولید فصل نخست بود. در این میان، فروشهای مس در فصل دوم 5.6 درصد نسبت به فصل اول کاهش داشتند، که علت آن افت حجم تولید کنسانتره این فلز بود، در حالیکه فروشهای طلا در دوره یاد شده 28.1 درصد نسبت به فصل قبل تنزل داشت، چرا که فروشهای فصل نخست شامل کنسانتره پر عیار تر تولید شده در فصل چهارم 2016 نیز می شد. این شرکت معدنکاری که در فهرست سه بورس قرار دارد امیدوار است در سال جاری بین 130 هزار تا 160 هزار تن مس و بین 100 هزار تا 140 هزار اونس طلا تولید کند. انتظار می رود که عملیاتهای روباز معدن اویو تولغوی در طول سال به استخراج در فازهای 4 و 6 بپردازند. علاوه بر این، فراوری سنگ معدن تلنبار شده در طول سال 2017 ادامه خواهد داشت.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید