Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
سقوط سهام‌های جهانی

سقوط سهام‌های جهانی

به گزارش متال آنلاین، ترس از شروع موج دوم شیوع کرونا و احتمال وقوع تنش بین امریکا و چین باعث سقوط سهام‌های جهانی شدند.

به گزارش متال آنلاین، سهام‌های جهانی امروز چهارشنبه برابر با 13 ماه مه سقوط کردند چراکه ترس از موج دوم شیوع ویروس کرونا مجددا بازارهای مالی را درگیر کرده است.

در ماه‌های اخیر بسیاری از سرمایه‌گذاران به دلیل شیوع ویروس کرونا با خسارت‌های شدیدی مواجه شدند، همچنین تنش‌های بین امریکا و چین نیز به این شرایط بحرانی دامن زده و وضعیت دلهره‌آورتری برایشان ایجاد کرده است.

آنتونی فوچی، متخصص بیماری‌های عفونی در امریکا در روز سه‌شنبه به قانون‌گذاران این کشور هشدار داد که کمتر کردن نابهنگام محدودیت‌های قرنطینه و برداشتن آن می‌تواند منجر به شیوع بیشتر این ویروس شود. ویروسی که تاکنون 80.000 امریکایی را کشته و اقتصاد آن را فلج کرده است. اظهارات این متخصص باعث شد تا یک شبه سهام وال‌استریت سقوط کند. همچنین اوضاع زمانی بهم‌ریخته‌تر شد که یک نماینده جمهوری‌خواه با نفوذ امریکایی تصویب قانونی را پیشنهاد داد که براساس آن رئیس جمهور این کشور دونالد ترامپ اجازه پیدا کند تا در صورتی که چین پاسخ و گزارش درستی از علت پیدایش و شیوع ویروس کرونا ارائه نداد، تعرفه‌هایی علیه این کشور وضع کند.

بازارهای سهام در هفته‌های اخیر رو به رشد بود، زیرا شیوع ویروس کرونا در برخی از کشورهای آسیا و اروپا کند شد و بخش‌هایی از اقتصاد امریکا و اروپا بعد از چند هفته تعطیطی و قرنطینه دوباره شروع به کار کردند. با این حال، برخی از سرمایه‌گذاران نگران هستند که عجله برای بازگشایی کارخانه‌ها و کسب و کارها ممکن است هنوز زود باشد و باعث شیوع بیشتر این بیماری شود.

تنظیم کننده: پ.ز

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید