Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
رشد جهانی در سال 2019

رشد جهانی در سال 2019

بر اساس گفته یک بانک بزرگ چند ملیتی سوییسی، رشد جهانی در سال 2019 کندتر از سال 2018 خواهد بود.

گروه UBS (یک بانک بزرگ سرمایه‌گذاری چندملیتی سوییسی)، در گزارشی گفته است که، انتظار دارد در سال 2019 رشد اقتصاد جهانی کند و آرام باشد، زیرا برای سیاست‌‌های پولی تنگنا وجود دارد، رشد درآمدها ضعیف است و اقتصادهای بزرگ جهان با چالش‌های سیاسی مواجه هستند.

UBS پس از مشاهده رشد ۳.۸ درصدی در سال ۲۰۱۸، در چشم انداز خود برای سال پیش رو گفت که انتظار می‌رود رشد اقتصاد جهانی در سال ۲۰۱۹ کندتر و معادل ۳.۶ درصد باشد.

امروز چهارشنبه دوم ژانویه، اقتصاددانان UBS در طی گزارشی گفتند که، دیدگاه ما این است که رشد آمریکا با کاهش محرک‌های مالیاتی و نرخ بهره بالاتر، محدود خواهد شد. در همین حال، چین با فشارهای دو جانبه وارداتی امریکا یعنی تعرفه‌ها و توازن مجدد اقتصادی مواجه است،

این بانک سرمایه گذاری گفت: کاهش رشد جهانی به معنای ضعیف‌تر شدن بازار جهانی است که می‌تواند پایان دوره اقتصادی را در سال 2019 پیش بینی کند. همچنین تقاضای داخلی برای کشورهایی که از یورو استفاده می‌کنند برای جبران کاهش رشد صادرات کافی نخواهد بود.

 UBS اشاره کرده که مسئله اصلی‌اش باقی ماندن تورم است که مانع از آن می‌شود تا بانک‌های مرکزی رشد و توسعه یابند.

به علاوه این بانک اذعان کرد که با وجود شرایط موجود امکان رشد وجود دارد.

اقتصاددانان گفتند که در مجموع رشد اقتصادی و درآمدها کاهش پیدا می‌کند و این رخ داد در هر کشور، شرکت یا بخشی به طور یکسان و مشابه بروز پیدا نمی‌کند. به علاوه افزودند که از بعضی از کشورها وشرکت‌ها انتظار رشد مثبت دارند.

تالیف و ترجمه: پ.ز

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید