Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
صعود نیکل و کسری جهانی آلومینیوم

صعود نیکل و کسری جهانی آلومینیوم

قیمت نیکل در سال جاری در بورس لندن 30% و در بورس شانگهای 37% افزایش داشته است. بعلاوه بر اساس اعلام یک شرکت آلومینیومی در سال 2019 کسری موجودی خواهیم داشت.

صبح امروز، برابر با پنجشنبه هجدهم ماه ژوئیه، در بورس فلزات شانگهای قیمت نیکل 4% افزایش یافته و منجر شده تا قیمت این فلز به بالاترین سطح خود در طی یکسال اخیر برسد.

نیکل که هم در ساخت فولاد ضدزنگ به کار می‌رود و هم در ساخت باتری وسایل نقلیه الکتریکی، از اوایل سال 2019 تا کنون، در بورس فلزات شانگهای 30% و در بورس فلزات لندن 37% افزایش قیمت داشته است.

برخلاف نیکل، مس در بورس فلزات لندن کاهش قیمت داشته است. شاخص مس در بورس لندن 0.3% کاهش یافته و هر تن از این فلز سرخ به مبلغ 5.965 دلار معامله شده است. همچنین قیمت این فلز سرخ در بورس فلزات شانگهای هم 0.5% کاهش پیدا کرده و هر تن از این فلز به مبلغ 49.760 یوان معامله شده است.

بعلاوه، امروز بزرگترین ذوب‌کنندگان مس چین در شهر هانشن با یکدیگر نشست خواهند داشت تا میزان هزینه‌های تولید و تصفیه (TC/RCs) را برای سومین فصل سال مشخص کنند.

همچنین آلکوآ (Alcoa) تولیدکننده امریکایی آلومینیوم، برآورد کرده است که رشد تقاضای جهانی آلومینیوم برای سال 2019، بین 1.25% تا 2.25% باشد و کسری آلومینیوم جهانی در سال جاری برابر با ا میلیون تا 1.4 میلیون تن باشد.

تنظیم کننده: پ.ز

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید