Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
دردسر کووید-19 برای غول معدن‌کاری

دردسر کووید-19 برای غول معدن‌کاری

به گزارش متال آنلاین، پلیس آفریقای جنوبی کارگران یکی از کارخانه‌های ذوب کمپانی گلنکور را به اتهام فعالیت‌های غیر قانونی بازداشت کرده‌ است.

به گزارش متال آنلاین، روز جمعه برابر با 24 آوریل، کمپانی گلنکور اظهارات یکی از بزرگترین اتحادیه‌های معدن‌کاری آفریقای جنوبی که ادعا کرده این شرکت مجوزهای جعلی برای کار  صادر کرده را تکذیب کرد.

اتحادیه ملی فلزکاران آفریقای جنوبی (NUMSA) پیش از این اظهارات گلنکور، در یک بیانیه مطبوعاتی گفته بود که پلیس، کارگران کارخانه ذوب Lion ferrochrome در استیل پورت را بازداشت کرده است، زیرا مجوزهایی که توسط غول معدن‌کاری صادر شده جعلی و فاقد مهر شرکت بوده است.

کمپانی گلنکور گفته است که کارگران به یک کلانتری محلی برده شدند، با وجود اینکه تمام مجوزهای کاری آنها معتبر بوده است. این کمپانی گفته است که برای ادعاهای اتحادیه ملی فلزکاران آفریقای جنوبی (NUMSA)، تاسف می‌خورد.

گلنکور همچنین گفته است که، پلیس آفریقای جنوبی به کارمندان اجازه داده تا به خانه‌های خود برگردند زیرا هیچ مدرک قانونی برای بازداشت آنها وجود نداشته است.

گلنکور در ادامه افزوده که این کمپانی و کارمندانش از قوانین و مقررات وضع شده برای مقابه با کووید – 19 تخطی نکرده‌اند و علاوه بر این تأیید می‌کند که مجوزهای کارمندان مذکور معتبر است و مطابق با پروتکل مسافرتی است.

آفریقای جنوبی از 27 مارس برای مهار و جلوگیری از شیوع کووید- 19 قرنطینه شده و فقط مشاغل ضروری مانند کادر درمان، فروشندگان مواد غذایی و بخش حمل و نقل عمومی، اجازه فعالیت دارند.

اگر به خاطر داشته باشید در هفته گذشته گزارش دادیم که رئیس جمهور آفریقای جنوبی به معادن این کشور اجازه داده تا 50% از ظرفیت تولید خود را دوباره احیا کنند. گفته می‌شود این اختلافات از این تصمیم نشات گرفته و نشانگر این است که نگرانی‌های بسیار زیادی در خصوص بخش معدن به وجود آمده است.

تنظیم کننده: پ.ز

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید