Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
آینده جنگ غزه

آینده جنگ غزه

آینده جنگ غزه

رای الیوم با اشاره به اینکه جنگ غزه موضوعی است که ذهن تحلیلگران و ناظران امور را به خود مشغول کرده است، نوشت که با پایان آتش بس چند روزه و شروع مرحله بسیار خطرناک و شدیدتر از جنگ، سئوالات زیادی درباره سرنوشت آن در سایه این حمله وحشیانه و آنچه در داخل اتاق‌های بسته رخ می‌دهد، مطرح شده است. رای الیوم در مطلبی درباره تحولات جنگ غزه آورده است: هر چند رژیم صهیونیستی اهداف اصلی خود از جنگ علیه غزه را بازگرداندن اسیران، نابودی حماس و رفع خطر آتی از غزه برای صهیونیستها عنوان کرده است، اما هدف بزرگ و اصلی آن محو و نابودی غزه است.
توحش رژیم صهیونیستی و قتل و کشتار گسترده این رژیم در غزه، فلسطینیان به ویژه ساکنان غزه را به این باور رسانده که زوال اشغالگران با وجود ویرانی گسترده که در غزه برجای گذاشته، هدف اصلی و مورد حمایت مردمی است. به نوشته رای الیوم، «اشرف العکه» تحلیلگر فلسطینی در این باره گفت: رژیم اشغالگر به جنگ خود علیه حماس ادامه می‌دهد. اسرائیل به اهداف آشکار و پنهانش در حمله نظامی خود دست نیافته است. در برابر ما جنگ طولانی با توجه به قصد طرف اسرائیلی برای توسعه آن به سمت جنوب غزه قرار دارد. اسرائیل بر این باور است که ساختار نظامی اساسی حماس در جنوب غزه است.
رای الیوم می افزاید: انتظار می‌رود که تظاهرات خانواده های اسیران صهیونیست تشدید شود و درخواست ها برای برقراری آتش بس کامل افزایش یابد. اگر این فشارها افزایش پیدا کند، کابینه رژیم صهیونیستی مجبور به پایان جنگ غزه خواهد شد. در عین حال تداوم حمایت گسترده دولت «جو بایدن» از رژیم صهیونیستی، اصرار «بنیامین نتانیاهو» برای ماندن در قدرت و اجتناب فرماندهان ارتش رژیم صهیونیستی از شکستی جدید که به شکست هفتم اکتبر گذشته افزوده شود، موانع واقعی در مسیر برقراری آتش بس دائمی است. به هر حال روند افول رژیم صهیونیستی برای تحقق اهدافش از زمان برقراری آتش بس چند روزه، آشکار شد.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید