Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
تشکیل بزرگ‌ ترین کنسرسیوم معدنی کشور

تشکیل بزرگ‌ ترین کنسرسیوم معدنی کشور

بزرگ‌ ترین کنسرسیوم معدنی کشور

امیرحسین نادری (مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات) با تاکید بر زیاد بودن بازده سرمایه‌گذاری و کوتاه بودن دوره بازگشت سرمایه این پروژه ها، از اضافه شدن سه شرکت فولاد کردستان و معدن زغالسنگ گلندرود و شرکت اکتشافی تجلی صبا به مجموعه تجلی خبر داد و گفت: بررسی‌ها نشان از افزایش قیمت جهانی زغال‌سنگ و کک دارد و حوزه زغال‌سنگ از بخش‌های پربازده معدنی کشور است به طوریکه بر اساس مطالعات مربوط به اهمیت عناصر حیاتی و استراتژیک دنیا، افزایش اهمیت اقتصادی زغال‌سنگ بیشتر از طلا بوده است.
وی همچنین گفت: با توجه به نیاز زنجیره در بخش اکتشاف، سرمایه‌گذاری در این بخش در دستور کار قرار گرفت و با تجمیع نیروی انسانی متخصص در کنار تجهیزات به‌روز در این شرکت، به‌زودی گزارشاتی خوبی در این حوزه منتشر می‌کنیم. وی با تاکید بر موقعیت مناسب منطقه غرب کشور از نظر دسترسی به بازار ، تامین آب و ماده معدنی اولیه، خرید سهام عمده فولاد کردستان را یک اقدام اقتصادی توصیف و ضمن توضیح اقدامات انجام شده در این منطقه، نسبت به ساخت و بهره‌برداری از این پروژه در کمترین زمان، ابراز امیدواری کرد.

وی در بخش دیگر صحبت‌های خود به برنامه‌های «ومعادن» برای سرمایه‌گذاری در استان سیستان و بلوچستان پرداخت و از تشکیل بزرگترین کنسرسیوم معدنی کشور برای سرمایه‌گذاری در استان‌های مختلف خبر داد و گفت: این کنسرسیوم متشکل از مجموعه «و معادن»، گل‌گهر، چادرملو ، گوهرزمین و سرمایه‌گذاری غدیر است و آمادگی لازم برای سرمایه‌گذاری در پروژه‌ه‌ای اعلام شده از سوی دولت محترم و وزارت صنعت، معدن و تجارت را دارد و با توجه به روشی که شرکت‌های پروژه محور دارند، مردم منطقه نیز سهام‌دار و بعد از اجرای پروژه‌ها منتفع می‌شوند.

نادری در پایان به خرید سهام مدیریتی شرکت ایریتک اشاره و ضمن تاکید بر ظرفیت علمی و تخصص این شرکت مهندسی، سوابق و تجارب موفق آن در پروژه‌های مختلف مانند فولاد مبارکه، فولاد خراسان و دیگر مجموعه‌های معدنی و فولادی بزرگ کشور و توانایی این شرکت در برنامه ریزی برای ایجاد پلنت‌های جدید را یادآور شد.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید