Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
پیش‎بینی پان‎پاسیفیک برای تداوم افزایش قیمت‎مس 2018

پیش‎بینی پان‎پاسیفیک برای تداوم افزایش قیمت‎مس 2018

مدیر ارشد پان پاسیفیک کاپر، بزرگترین شرکت ذوب ژاپن، روز دوشنبه گفت این شرکت انتظار دارد تداوم رشد تقاضا و پیشی گرفتن آن از عرضه قیمت مس طی دو سال آینده بیش از 25 درصد افزایش یابد.

این مدیر به نام ساتوشی آرای در یک کنفرانس خبری گفت پان پاسیفیک امیدوار است قیمت هر تن مس به طور متوسط از 6100 دلار سال جاری به 7280 دلار در 2018 و به 7720 دلار در سال 2019 صعود کند. آرای گفت،"پیش بینی می شود که مصرف مس پالایش یافته، با پشتوانه تقاضای زیر ساختها در کشورهای در حال توسعه و تقاضای تازه از سوی وسائط نقلیه الکتریکی و انرژی تجدید پذیر، بین سالهای 2016 و 2020 حدود 2 درصد در سال افزایش یابد." با وجود این، پان پاسیفیک کاپر گفت دو سال آینده عرضه مس پالایش یافته تنها 1.3 درصد در 2018 و 1.6 درصد در 2019 رشد خواهد داشت. او گفت،"بازار مس پالایش یافته جهانی در سال آینده احتمالاً با کمبود 216 هزار تن ، در مقایسه با 51 هزار تن در سال جاری، روبرو خواهد شد که همین به رشد بیشتر قیمت این فلز کمک خواهد کرد." قیمتهای مس در سال جاری بر مبنای چشم انداز مثبت اقتصاد جهانی نزدیک به 30 درصد رشد داشته است.

شرکتهای معدنکاری همچنین با هزینه های بالاتری برای توسعه عملیاتهایشان، به خاطر پایین آمدن عیارهای سنگ معدن، محل های پرت و دور افتاده معادن و مقررات سختگیرانه تر زیست محیطی، روبرو بوده اند. آرای گفت برای ارتقاء توسعه معادن قیمت هر پوند مس باید دست کم 3.50 دلار به معنای قیمت 7716 دلاری برای تن باشد. قیمت هر تن مس سه ماهه در بورس فلزات لندن در پایان روز جمعه به 7124 دلار رسید.

صفحه بعد

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید