Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

نام کاربری:
کلمه عبور:


عضویت در سایت

بازیابی رمز عبور

برآورد قیمت کیلوگرم و تومان می باشد.

شما در حال مشاهده ی قیمتهای هفته ی گذشته هستید
با عضویت در سایت قیمت های روز را مشاهده کنید
عوامل افزایش قیمت طلا و سکه

عوامل افزایش قیمت طلا و سکه

عوامل افزایش قیمت طلا و سکه

بذرافشان(رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران) با اشاره به رشد قیمت طلا و سکه در اولین روز کاری این هفته، نوسان بازار ارز و صعود انس جهانی را عامل این تغییر قیمت‌ها عنوان کرد. وی درباره آخرین وضعیت بازار سکه و طلا گفت: انس جهانی در روز شنبه انس جهانی با افزایش ۱۱ دلاری حتی به ۲۰۰۵ دلار هم رسید در بازارهای داخلی نیز قیمت سکه و طلا افزایشی بود.
بذرافشان اضافه کرد: قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار با ۲۲ هزار تومان افزایش به ۲ میلیون و ۴۴۵ هزار تومان رسید، سکه تمام طرح جدید با ۲۵۰ هزار تومان افزایش ۲۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان، سکه طرح قدیم با ۳۰۰ هزار تومان افزایش ۲۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، نیم سکه با رشد ۱۵۰ هزار تومانی ۱۵ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان، ربع سکه نیز ۵۰ هزار تومان افزایش ۱۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی بانک مرکزی هم با ۱۰۰ هزار تومان افزایش ۵ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان شد.
رییس اتحادیه طلا و جواهر افزود: حباب سکه ۱۵۰ هزار تومان افزایش یافت و ۵ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان شد. قیمت انس نقره نیز ۲۴ دلار و ۳۳ سنت هست و هر گرم نقره در بازار داخل ۴۰ هزار ۳۰۰ تومان مبادله می شود.بذرافشان درباره دلیل افزایش قیمت سکه و طلا نیز اظهار کرد: بخشی از این افزایش قیمت‌ها به رشد انس جهانی باز می گردد بخش دیگر این روند تحت تاثیر نوسان بازار ارز است که باعث شد که قیمت ها اندکی افزایش داشته باشد اما تقاضا در بازار تشدید نشده است.
رییس اتحادیه طلا و جواهر در پیش‌بینی از روند قیمت ها د رهفته جاری نیز گفت: در صورتی که در بازارهای جهانی نوسان خاصی نباشد با توجه به اینکه در هفته های اخیر قیمت ها ثبات داشته است در نهایت ممکن است افزایش ۱ تا ۳ درصدی معمول افزایش یا کاهش قیمت را داشته باشیم. با توجه به نبود تقاضا نوسان چشمگیری برای بازار پیش بینی نمی شود مگر اینکه بحران خاصی در بازارهای جهانی پیش بیاید که بازارهای داخلی را نیز تحت تاثیر قرار دهد.

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید